ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Закінчився чемпіонат району з баскетболу

Новости спорта

Закінчився чемпіонат району з баскетболу Закінчився черговий чемпіонат району з баскетболу серед чоловічих команд. У ньому взяли участь 8 команд: 6 сільських і 2 з Борисполя. Два роки підряд бориспільська команда «Вікторія» виборювала перше місце.

Цього ж разу команда села Велика Олександрівка перемогла у фіналі команду «Вікторія» з рахунком 68:53 і стала чемпіоном. На третьому місці — команда «Дракони». Це теж міська команда, яка виграла у команди села Рогозів з рахунком 53:46.

Ігри проходили цікаво і напружено, тож хочеться сподіватися, що у наступному чемпіонаті участь візьме більше команд. Зараз, зрозуміло, що все залежить від сільського голови, від того, чи цікавиться він спортом.

Команда-переможець з Великої Олександрівки виступала у такому складі: капітан команди Павло Титаренко, учасники — Василь Лісовий, Роман Бойко, Олександр Короткий, Олексій Стула, Володимир Кузнєцов, Костянтин Потьомкін, Олег Кучеренко.

Автор: Григорій БІЛИМ, Вісті