ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Загальноміський цілеспрямований рейд «Нічний Бориспіль»

Новости в Борисполе

Загальноміський цілеспрямований рейд «Нічний Бориспіль» На виконання заходів міської Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2007- 2011 роки, з метою профілактики негативних проявів у підлітковому середовищі щодо розпивання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв, куріння в громадських місцях, порушення правопорядку, перебування підлітків без супроводу дорослих у вечірній час, а також відповідно до рішення міської ради від 23.12.2009 № 7152-30-V «Про заборону перебування малолітніх та неповнолітніх до 16 років без супроводу батьків чи осіб, які їх замінюють, у вечірній час» служба у справах дітей виконавчого комітету міської ради спільно з працівниками ВКМСД Бориспільського МВ, представниками Молодіжного парламенту м. Борисполя, відділу гігієни дітей та підлітків ДЗ «Бориспільська районна санепідемстанція», працівниками управління освіти і науки міської ради, депутатом міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради Л. Передерей провели спільний загальноміський цілеспрямований рейд «Нічний Бориспіль».

У ході рейду було обстежено міський парк культури та відпочинку, магазини «Сільпо», «Смак», культурно-розважальний комплекс «Бархат», нічний клуб «Тополька», кафе-бар «Еліт» та прилеглі території, двори по вулиці Червоноармійській та вулиці Шевченка, мікрорайон залізничного вокзалу, території ЗОШ № 7 та ЗОШ № 8.

У результаті проведення рейду 23 особи отримали попередження щодо дотримання законодавства про розпивання спиртних напоїв та куріння в громадських місцях. Щодо 2-х громадян порушене провадження про адміністративне правопорушення згідно ст. 175 КУпАП (Куріння в громадському місці).

Источник: http://borispol-rada.gov.ua

Оцени новость →
Просмотров: 821
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров