ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

За крісло мера у Борисполі боротиметься сім кандидатів

Новости в Борисполе

За крісло мера у Борисполі боротиметься сім кандидатів За даними Бориспільської територіальної виборчої комісії, станом на ранок п’ятниці, 8 жовтня, зареєструвалося сім кандидатів на посаду міського голови Борисполя.

Це ще діючий мер Анатолій Соловйович Федорчук (від Партії регіонів), колишній регіонал Юрій Степанович Федун (від «Всеукраїнської політичної партії – Екологія та Соціальний захист»), редактор газети «Ринок «Бориспіль» Ігор Володимирович Петренко (від Всеукраїнського об’єднання «Свобода»), підприємці Віктор Леонідович Молодий (від Бориспільської міської організації «Єдиний центр») та Петро Іванович Сиворакша (від Всеукраїнської партії «Нова сила»), колишній міський голова Олександр Михайлович Придатко (від Бориспільської міської організації «Нова політика») та Ігор Миколайович Щегель (від Бориспільської міської організації «Третя сила»).

Станом на те ж число у територіальній виборчій комісії зареєструвались і політичні партії. Так, у першій п’ятірці тих, хто першими подали документи на реєстрацію, опинилися Партія регіонів (за депутатські мандати боротиметься 48 кандидатів), «Народна партія», «Сильна Україна», «Фронт Змін» та ВО «Батьківщина». Чотири останні політичні сили висувають по 24 кандидати у депутати міської ради.

Выборы, борисполь, выборы 2010, выборы мэра
Оцени новость →
Просмотров: 3005
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

1 2 »

avatar
0
16 Спам
за федорчука и за европейский город борисполь
avatar
0
15 Спам
Придатко тоже много зделал для города, ремонт постройка котелень в раенах УМБ-17, Новая-2, Колхоз Борисполь, Привокзальная, Тубдиспансер ЦРЛ...Реконструкция стадиона КОЛОС. Федорчук привел в порядок мариану с водопадом, и бархат для крутелыков открыл!?
avatar
0
14 Спам
Був завжди за Соловйовича, але, коли почав лизати регіоналам і ліг під них- тільки за "Свободу" на всіх рівнях!
avatar
0
13 Спам
Да че тут говорить все и так за Федорчука
avatar
0
12 Спам
Придатко вже 16 років був.Мабудь в порту мало платять,гроші закінчились,от і знову в мери.За Федорчука,хоч і приспособленець.Поперся до Регіоналів.Прийдеться йому Вчитись "По фєнє базаріть".
avatar
0
11 Спам
Только за Федорчука. Действительно настоящий хозяин и человек слова.
avatar
0
10 Спам
Я только за Федорчука,он сделал Борисполь лутчим,а Молодой еще совсем молод..............
avatar
0
9 Спам
я не знаю,хозяйственный или нет Федорчук,но то, какой был город и какой стал, две большие разницы..... :)
avatar
0
8 Спам
ніколи федорчук не був добрим господарником. може краще якийсь інший образ на нього нацепити?
avatar
0
7 Спам
У Молодого забор 500000 стоит,денегему мало,Сиворакша гендель свой(Днипро)до ума не доведет,думать страшно если он мером станет
avatar

Новости по теме

Новости партнеров