Державтоінспекція винесла на обговорення громадськості зміни до Правил дор" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

За керування у нетверезому стані — 15 тисяч штрафу!

Новости в Борисполе

Державтоінспекція винесла на обговорення громадськості зміни до Правил дорожнього руху. Поштовхом до цього є велика кількість ДТП. Так, за 10 місяців 2010 року сталося понад 27 тис. дорожньо-транспортних пригод, у яких загинули 3 тис. людей, ще 32 тис. отримали травми різного ступеня тяжкості. При цьому у ДТП загинули 134 дитини і 3,5 тис. дітей травмовані.
Частину нововведень буде запроваджено вже з нового року, деякі правила — трохи згодом. Наступного року чітко розпишуть ситуацію, при якій водій має право вмикати аварійку, зросте відповідальність за її зловмисне використання.
У зимовий період машини цілодобово їздитимуть з увімкненими фарами ближнього світла. А на заміських трасах ця норма діятиме навіть улітку. Передбачене також покарання за «гумове взуття» не по сезону.
Зараз при спілкуванні з представником ДАІ водію дозволяється сидіти у машині, але він має тримати руки на кермі, щоб інспектор їх бачив. У нових правилах є пункт, де зазначено, щоб водій у разі зупинення авто вийшов з машини.
Буде скасоване легальне перевищення швидкості на 20 км. У місті дозволено їхати зі швидкістю 60 км, а перевищення дозволятиметься максимум на 5 км. У більшості країн Європи у містах максимальна дозволена швидкість 50 км/год. Дозволену швидкість збільшать хіба що до 110 км на заміських трасах, і то якщо між зустрічними смугами є відбійники або клумба. Штрафи будуть чітко визначеними: чим більша швидкість — тим більша сума штрафу. Штрафи за перевищення швидкості на 40-60 км/год. можуть сягнути 7-8 тис. грн.
Водіїв каратимуть, якщо у салоні авто не буде спеціального крісла для дітей до 12 років.
За керування у нетверезому стані можуть запровадити штраф 15 тис. грн. Зараз за подібне порушення карають сумою від 2550 до 3400 грн.
Чи зміниться реально ситуація на краще в Україні із введенням нових Правил дорожнього руху, покаже час.
Лариса Громадська

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 1084
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров