ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

За борги по комуналці хочуть нараховувати пеню

Общество

За борги по комуналці хочуть нараховувати пеню У Міністерстві регіонального розвитку та житлово-комунального господарства вважають, що населення повинно платити пеню за несвоєчасно сплачені комунальні послуги. Про це на прес-конференції сказав директор Департаменту проектного управління та у сфері життєзабезпечення Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Станіслав Захаров, відповідаючи на запитання яким чином стимулювати населення до своєчасної оплати комунальних послуг.

За словами чиновника переважна більшість населення своєчасно сплачує за комунальні послуги.

"Ми не хочемо якихось жорстких заходів, когось лякати або погрожувати ... Єдине що на сьогоднішній день необхідно зробити це впровадити в життя пеню. Причому це потрібно не міністерству, не тепловикам. Це потрібно передусім населенню", - підкреслив Захаров.

У цьому контексті урядовець зазначив, що до нього надходять скарги від сусідів жителів, які вчасно не платять за квартплату.

"Більше за всіх скаржаться сусіди. Кажуть: змусьте його, нехай він платить теж", - додав чиновник.

Чиновник також припускає, що після виборів відповідне рішення буде прийнято.

Нагадаємо, що Верховна Рада скасувала мораторій на сплату пені населенням за несвоєчасно сплачені житлово-комунальні послуги. Однак через відсутність необхідних нормативних актів населення і далі не платить пеню.

пеню, нараховувати, борги, комуналці, хочуть
Оцени новость →
Просмотров: 584
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров