Городище — це невелике село на 200 дворів, яке належить до Глибоц" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

З відродженням храмів відроджується душа народу!

Новости в Борисполе

Городище — це невелике село на 200 дворів, яке належить до Глибоцької сільської ради. Осередком культури Городища завжди був сільський клуб. Він є незмінним місцем зустрічей і спілкування обдарованих і творчих людей села, які знають, як і чим порадувати своїх односельців. Але яке ж то село, якщо у ньому немає храму — місця духовного єднання усіх, хто живе з вірою в Господа.
Про свій храм жителі Городища мріяли давно. Півтора року тому поряд із клубом залили фундамент майбутньої споруди. Але будівництво розпочалося тільки півроку тому. І вже сьогодні дерев’яна будівля, увінчана золотоверхим куполом із хрестом на верхівці, радує погляд і зігріває душі жителів Городища.
Храм Святого Георгія Побідоносця Української православної церкви Київського патріархату будували і облаштовували всім селом. Одні давали кошти на зруб, інші — на покрівлю, треті — на чашу…
Будівництво храму ще далеке до завершення. Попереду — опоряджувальні внутрішні роботи, благоустрій навколо споруди і, звичайно, її офіційне освячення. Але люди вже мають куди прийти, щоб взяти участь у службі Божій, помолитися, сповідатися, причаститися…
Шостого травня, у день, коли церква вшановує Святого Георгія Побідоносця, православна громада Городища відзначала своє перше храмове свято. Настоятель храму, отець Михайло, на святкове богослужіння запросив священиків Бориспільщини на чолі із Благочинним Бориспільського благочиння УПЦ Київського патріархату отцем Василем. Так співпало, що святкову службу правили 7 священиків (а відомо, що у православ’ї сім — це дуже важливе, символічне число).
Освятила храмовий день і природа. Георгій Побідоносець, якого ще називають Юрієм-хліборобом, обдарував землю благодатним дощем.
Бориспільщина стала багатшою ще на один український храм. Долучитися до його будівництва може кожен, хто відчуває в душі потребу підтримати відродження духовної сили нашого народу. Імена меценатів, які жертвували на розбудову церкви, завжди великими літерами вписувалися в історію збудованих ними храмів.
Інна Кринична
Фото автора

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 552
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar
0
2 Спам
Замечаю давно строяться храмы ... а людей в тех храмах еденици или по праздникам открываються .. а так в будний день -замок. Вот мне и интерестно говорим одно делаем другое.. значит в послевоенное время в храмах клюбы понаделали... Убили и уничтожили веру... теперича вспомнили о Боге начинаем строить...Да только истинно верующих конкретно поубавилось так бизнес один обогащение --не хорошо это лицемерство-- как по мне ... Стройте свой храм --В ДУШЕ... Чистый и Светлый - а это дано не каждому .
avatar
0
1 Спам
У нас собираються тоже строить церквушку...сейчас решаеться вопрос с землей...
И опять начнеться "а отой батюшка править краще; а отам на мене не так подивилися, зробили зауваження; а не ходіть в ту церкву, бо вони Київського патріархату; а оцей Московський патріархат знову заграбастує нас, хоче відродити Російську імперію (об этом где- то в прессе читала)"
А коррупция там еще та! Для того чтобы у нас батюшкой был тот,кого мы хотели надо заплатить лицам, стоящим выше по церковной иерархии, иначе его не благословлят....
на все свои таксы...Спрашивали, сколь стоит освятить дом, дак сразу бабулька морозилась, мол кто сколько даст, а потом говорит, ну это минимум 500грн.
Им бы прайсик вывесить на свои услуги, как все нормальные люди делают. но "ЦЕРКВА Ж - НЕПРИБУТКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ"
К стати говорят церковь - отличное место для бандюков, чтобы схорониться...хз...
Но людям от строительства новой церкви хорошо, значит на одно доброе дело больше...
avatar

Новости по теме

Новости партнеров