ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

З іскри запалає полум'я

Новости в Борисполе

З іскри запалає полум'я Серед білого дня, Борисполем пронеслась чутка, що в Центрі якісь молодики чистять тротуари від снігу. І дійсно, під «Сільпо» з десяток хлопців збивали 5-6-сантиметровий шар льоду, оголюючи асфальт.

Підійшов, спитав хто вони, звідки, з якої організації. Виявилось, що більшість немісцеві, хоча опитані хлопці, казали, що є й бориспільці. Щоправда, назву організації, яку представляють, так і не назвали. Відповідали: «Не пам’ятаю. Пацани, хто підкаже?» Ті, в свою чергу, також знизували плечима.

Почав шукати «старших». Вказали на двох юнаків – Андрія та Михайла. Вони пояснили, що ідея «допомогти» місцевій владі виникла, коли навідались на центральний ринок – сходили купити светр. Спочатку послизнувся та впав один, потім інший. Пройшлися вулицями міста, побачили безлад, от і вирішили звернути увагу влади на проблему чистки вулиць від снігу та льоду.

Впевнені, влада задумається над ситуацією та почне нарешті працювати, – наголошують вони. – Тут тільки добровольці. Ми всіх завчасно запрошували: повідомляли через друзів, розвісили по місту оголошення. Бачте скільки прийшло!

Загалом, почистити тротуари від снігу та льоду приїхало близько семи десятків добровольців. Діляться, що все роблять на громадських засадах, виключно на ентузіазмі. Однак, розповідь «організаторів» про ентузіазм, мені видається більш ніж неправдоподібною. Навряд чи, люди, які одягаються на центральному ринку, змогли б зібрати стільки людей, організувати їхній приїзд, надрукувати наклейки та листівки, забезпечити всіх інвентарем.

У перший день вони працювали в Центрі. Почистили біля «Сільпо», під спеціалізованим магазином мобільного оператора «Life», поблизу ларьків, навпроти Першої школи. Наступного дня, так само вигрібали на центральній площі, а також завітали в один із дитячих садків міста.

На третій день свого перебування в Борисполі, ранок «прибиральники» почали з чистки тротуарів, на пару із працівницями ВУКГ. Ближче до 11-ї години дня, візитери почали збиратися під міською радою. Зібрали палатки, підключили колонки, пізніше підтяглися молодики із агітаційними плакатами. Всі заклики зводились до відставки Анатолія Федорчука.

Поспостерігати за цим усім, поспілкуватися з пікетувальниками, на вулицю вийшли перший заступник міського голови Микола Корнійчук, заступник Валерій Дмитрієв, начальник ГУ ЖКГ Володимир Аврамчук, окремі депутати. Міський голова також з’явився на вулиці. Підтягнулась міліція. Забігали журналісти – як місцеві, так і столичні: СТБ, Новий канал та інші. Між іншим поцікавився в дівчини з «Нового каналу», звідки отримала інформацію, що тут відбуватиметься. Відповіла: «Прочитала в анонсах Інформаційної агенції УНІАН».

Почалось із того, що намагались з’ясувати, наскільки правомірна дана акція. Мітингувальники тицяли якийсь дозвільний папірець, а можновладці запевняли, що він не дійсний. Врешті-решт протестанти залишились, побільшало міліції і приїхав «Беркут», а також простих бориспільців. Одні проходили, з цікавістю розглядаючи гучне дійство. Інші залишались подивитись та зрозуміти, що відбувається.

І хоча було зрозуміло, що протест направлений проти Анатолія Федорчук та міської влади, про що свідчили багатоголосні викрики «Мера геть!», таємницею залишалось – кого ж ця молодь представляє або хто все це дійство організував?

Перше припущення, що це справа рук депутата Юрія Федуна. Він уже давно виступає проти бездіяльності мєра Федорчука, тобто теоретично міг все організувати. Друге, що тут втрутився Віктор Молодий – у минулому начальник ЖЕК №1. Третє – до цього могли прикласти руку соратники попереднього голови пана Придатка. Озвучувались також ім’я начальника податкової інспекції Юрія Пащенка, з яким у Анатолія Соловйовича від минулого року конфлікт на особистому підґрунті.

Хто б не був цим загадковим організатором, але учасники зробили багато для міста. Для початку, не зважаючи на якість виконаних робіт, вони прибирали сніг. Наступне, що це помітили журналісти. В результаті, як тільки ТРС «Бориспіль» вивісила на своєму сайті інформацію про візитерів, навколо сюжетів, в коментарях, повелась жвава дискусія. Про проблеми заговорили в місті, влада почала хоч якось боротися зі снігом. Вперше вийшли комунальники з лопатами!

Нагадаю, перша акція-протест проти бездіяльності міськвиконкому та мера міста відбулась під стінами мерії 2-го лютого. Провела її громадська організація «Наш дім Бориспіль». Можна зазначити, що ефект тієї цивілізованої акції грандіозний. У відповідь виконком організував вихід на вулиці, з одногодинним чищенням від снігу та льоду тротуарів, членів «Фронту змін», баптистів та ще кілька організацій. Тепер із лопатами повиходили й ці хлопці. Хто наступний і якими будуть їхні дії, покаже час. Однак, іскра впала на порох і пішла ланцюгова реакція. От і питання: Чи вистоїть міська влада після таких організованих потрясінь сьогодні та в майбутньому – велике питання…

Павло Магденко

Оцени новость →
Просмотров: 752
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar
0
4 Спам
Говорят, что кур доят! В данном случаэ дойной коровой выступил Витя Молодой
avatar
0
3 Спам
Ходят слухи что этим всем балаганом заведует некий Федун
avatar
0
2 Спам
Есть информация с неофициальных источников что "протестанты" не местные, и даже не знают как зовут мера которого обвиняют cool
avatar
0
1 Спам
Да разобрались уже. Молодой и Станкевич, два сапога пара. На фига было скрывать себя? бедняжки так боятся что ныкались возе сильпо. Приверженцы партизанских действий УПА
avatar

Новости по теме

Новости партнеров