Коли Ви вже прийшли, але ще не визначились кого хочете бачити Президентом, для цього будуть розвішані плакати з інформацією про кожного" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

ВСІ НА ВИБОРИ

Новости в Борисполе


Коли Ви вже прийшли, але ще не визначились кого хочете бачити Президентом, для цього будуть розвішані плакати з інформацією про кожного кандидата. Читайте та визначайтеся. Але це маєте зробити самостійно. Якщо хтось пропонуватиме проголосувати за певну особу – це кримінал.
В приміщенні стоятимуть столи. За кожним сидітимуть працівники дільниці. Звертайте увагу на таблички з адресами. Побачите свою, сміло підходьте до столу. Щоб проголосувати, при собі потрібно мати документ, яки засвідчує, що це саме Ви. Це може бути Паспорт громадянин України, закордонний Паспорт, дипломатичний Паспорт, службовий Паспорт, посвідчення моряка, посвідчення члена екіпажу, військовий квиток (тільки для військовослужбовців строкової служби), тимчасове посвідчення громадянина України, а також довідка про звільнення з місць позбавлення волі. Запрошення на вибори не входить до цього списку. Дуже часто люди намагаються по ньому проголосувати, але заборонено законом.
Щоб отримати бюлетень, потрібно двічі розписатися. Один раз навпроти свого прізвища в списку. Другий – на контрольному талоні. Все. Ось Вам – голосуйте.
Голосувати можна лише в спеціальній кабінці, ще й самому. По два, по три, сім‘єю – заходити не можна. Єдине, якщо людині через певні вади важко самому проголосувати, лише після погодження з головою або членом виборчої дільниці, їй може допомогти хтось із виборців.
Список кандидатів не маленький. Відшукали свого? Ставте в квадратику або плюсик, або галочку. Ніяких «так» чи «ні», ніяких коментарів. Інакше цей бюлетень не зарахують. Хто на виборах не вперше, кажуть таке «що ого-го».
Буває, що переплутали, не за того кандидата проголосували. Скористатися другою спробою можна буде лише один раз.
Я розповів, як усе відбуватиметься в ідеалі. Часто-густо виникають конфузні ситуації. Наприклад, прийшли голосувати, а Вас в списку не має. Ну що ж, потрібно було завчасно все перевірити. А так доведеться поїхати в суд (вони до речі працюватимуть і в день виборів 17 січня 2010 року), взяти довідку, яка й вирішить проблему.
Цього року це буде легше зробити, бо крім суддів, ще й працюватиме «реєстр». Він буде знаходитись у кімнаті 215-й у міськвиконкомі.
Коли будете вкидати свій бюлетень у скриньку, прослідкуйте, як він плавно опуститься на її дно. Це так прикольно. Отже, справу зроблено. Тепер час залишити дільницю і чекати на результати.
 
Павло МАГДЕНКО,
журналіст

Оцени новость →
Просмотров: 671
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров