Специфікою нинішньої, ще триваючої каденції депутатського корпусу міськради є значний н" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

ВОЛОДИМИР ШАЛІМОВ: «У НАС «БЛАТНИХ» НЕ БУЛО, НЕМАЄ І НЕ БУДЕ»

Новости в Борисполе

Специфікою нинішньої, ще триваючої каденції депутатського корпусу міськради є значний наплив депутатів не мешканців Борисполя. Як правило, це жителі столиці. Їх назбиралося ледь не третина від повного складу міськради. У народі таких називають блатними. Порівняно з депутатами-бориспільцями вони були малоактивними і з’являлися у місті, здебільшого, лише на сесії міськради. Чому вони з’явились у партійних списках деяких партій — не так уже й важко здогадатися.
Скажу відверто: у «Нашій Україні» покупців депмандатів ніколи не було, нема і не буде. Наша команда — це місцеві шановані люди, відомі своїми конкретними справами на благо бориспільців. Кандидатів у депутати пропонували самі виборці.
Про те, що нашоукраїнці у міськраді дбають, у першу чергу, про своїх земляків — жителів Борисполя, свідчить і такий факт. Нещодавно на вулиці Броварській надавали земельні ділянки членам кооперативу «Темп». Коли я ближче познайомився зі списками, поцікавився, хто ж претендує на це житейське багатство, то жахнувся: приблизно відсотків 70 — це іногородні (кияни). Коли на сесіях нашоукраїнська команда рішуче виступила за те, щоб у першу чергу землю отримали бориспільські педагоги, медики, культпрацівники, то зустріли неабиякий опір більшості депутатів. Та все ж чимало землі для бориспільців ми відвоювали.
Подібних прикладів немало в діяльності депутатської фракції «Наша Україна».
Якщо завдяки підтримці бориспільських виборців ми збільшимо чисельність наших рядів, то наші земляки отримають ще дієвішу підтримку від «Нашої України» у захисті своїх інтересів. Урешті-решт, ми, бориспільці, — господарі свого міста.

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 638
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров