ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Володар кубка УЄФА у Борисполі

Новости спорта

Минулої неділі на бориспільському стадіоні «Колос» було поставлено абсолютний рекорд відвідуваності. Магнітом для шести тисяч глядачів став приїзд на матч сьомого туру першості України з футболу серед команд прем’єр-ліги чинного володаря Кубка УЄФА донецького «Шахтаря». Погодьтеся: не часто до районного центру приїжджає команда такого високого європейського рівня.

У помаранчевому обозі до Борисполя прибули з Донбасу близько сотні шахтарівських фанів. VIP-ложу удостоїли своєю присутністю головний тренер національної збірної України Олексій Михайличенко і мер Борисполя Анатолій Федорчук. Майстри шкіряного м’яча вийшли на зелений газон стадіону у супроводі юних футболістів із села Щасливе.

У своїх сподіваннях побачити видовищний футбол глядачі не помилилися. Поєдинок виявився не лише красивим, а й драматичним. У дебюті матчу рахунок відкрив у недалекому минулому форвард «Шахтаря», а нині «Арсеналу» Воробей. Перед перервою донеччани з 11-метрового штрафного зрівняли рахунок. А на початку другого тайму вийшли вперед. Та «Арсенал» на втіху бориспільських уболівальників згодом зрівняв рахунок. Володарі європейського трофею не на жарт захвилювалися щодо загрози втрати важливих очок. Адже до кінця гри залишалося менше 20 хвилин. Тому третій їхній гол викликав у футболістів «Шахтаря» неймовірну радість, і вони побігли до трибун обніматися зі своїми фанами. Врешті четвертий гол у ворота «Арсеналу» заспокоїв усіх. 4:2 на користь «Шахтаря».

За визнанням тренера Луческу і самих донецьких футболістів, це була дуже важка перемога.

У розпал поєдинку відзначилися фанати. Якщо раніше на поле з трибун летіли палаючі факели — файєри, то нині уболівальники «Арсеналу» застосували «холодну зброю» — накидали на футбольний газон цілу купу сміття у вигляді паперових стрічок, які зробили невидимою футбольну розмітку і плуталися попід ногами футболістів. А це в майбутньому може вилитися у штрафні санкції проти «Арсеналу».

Після гри в Борисполі донецький «Шахтар» займає друге місце у турнірній таблиці першості України, а київський «Арсенал» — дев’яте.