ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Волейболісти і боксери серед перших

События в Борисполе

Волейболісти і боксери серед перших Днями в Бориспільській ДЮСШ відбулася першість Київської області з волейболу серед команд юнаків 1999-2000 року народження. Усього у змаганнях брали участь сім команд.

За перемогу змагались і наші волейболісти. Так, в упертій боротьбі чемпіоном Київської області стала команда Бориспільської ДЮСШ. 2-ге місце посіла команда Бориспільського району, а 3-тє віддали команді міста Ірпінь.

Тож щиро вітаємо із перемогою всіх 12 гравців команди, а також тренера Віктора Васильовича Развіна.

Тим часом…

У Білій Церкві пройшов Всеукраїнський турнір із боксу ім. Курилова В.І. і Косякова С.І. серед юнаків. У ньому брали участь і боксери Бориспільської ДЮСШ, зайнявши чимало призових місць.

Діхтяр Олександр посів 1-ше місце у ваговій категорії 60 кг, Гуджджиані Іраклій у ваговій категорії 35 кг зайняв 2-ге місце. Такими результатами хлопці завдячують своєму тренеру вищої категорії Сергію Степановичу Кінашу.

Також високих результатів у боротьбі досягли вихованці Едуарда Володимировича Берестюка, майстра спорту по боксу, та тренера вищої категорії, майстра спорту Михайла Івановича Шкорупа. Так, Павло Заяць посів 1-ше місце у ваговій категорії 35 кг, Влад Василенко – 2-ге місце у ваговій категорії 91 кг, Станіславу Жуку дісталось 3-тє місце у категорії 60 кг. Так само 3-ті місця посіли Ігор Бурлаченко (вагова категорія 45 кг), Євгеній Нагорний (вагова категорія 75 кг), Вадим Пилипенко (вагова категорія 38 кг) і Владислав Тютюн (вагова категорія 66 кг).

Вітаємо наших тренерів і їхніх вихованців із перемогою і бажаємо подальших високих досягнень.