ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Вогонь позбавляє майна і життя

Новости в Борисполе

Дедалі більше надходить повідомлень про пожежі та трагічні випадки на них, причинами яких є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газових приладів, пічного опалення та електрообігрівачів. Майже всі пожежі з трагічними наслідками виникають переважно у житловому секторі сільської місцевості. В основному, лихо приходить у будинки пенсіонерів, інвалідів та безробітних людей. Адже вони, здебільшого, мешкають у старих дерев'яних хатах, де газові прилади, пічне опалення, електрообладнання давно застаріло, належним чином не обслуговується та не ремонтується.
Ще однією із найпоширеніших причин пожеж та загибелі людей на них є паління у ліжку, найчастіше в нетверезому стані. Зараз в області, переважно у селі, проживає чимало непрацюючих громадян, які часто використовують свій вільний час для вживання алкогольних напоїв. Це знижує рівень відчуття особистої безпеки. Розвиток подій іде за одним і тим же сценарієм. Людина випила, потім закурила у ліжку та не помітила, як задрімала і при цьому випустила з рук недопалок.
У Київській області впродовж 2011 року зареєстровано 298 пожеж, в тому числі в місті Бориспіль та Бориспільському районі виникло 25 пожеж. У вогні загинуло 32 особи з них 4 — у Бориспільському районі.
Вогнеборці врятували 7 людей та матеріальні цінності на суму 19 млн. 776 тис. гривень.
Найбільша кількість пожеж виникла внаслідок несправності електрогосподарства — 107; необережного поводження з вогнем — 85 випадків; несправності систем опалення — 85.
14 лютого до Бориспільського районного управління надійшло повідомлення про пожежу тимчасової металевої споруди для охорони. Два чоловіки, які приїхали на заробітки, попросилися у власника споруди пожити там деякий час. Самі займалися кладкою плитки та дрібними ремонтними роботами. Того вечора один з чоловіків повернувся після тяжкого робочого дня напідпитку. Зі слів господаря, чоловік багато курив та постійно вживав спиртні напої. Повечерявши, ліг відпочивати і запалив цигарку. Від утоми чоловік швидко заснув, а сигарета продовжувала тліти. Таксист, який проїжджав поряд, помітив полум'я. Водій негайно викликав оперативно-рятувальну службу. Коли рятівники прибули до місця виклику, всередині конструкції все палало вогнем, рятувальники вибили двері, та полум'я поширилось ще більше. Коли пожежу було ліквідовано, працівниками МНС було виявлено обгоріле тіло чоловіка.
Отже, щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть своєчасні висновки і будьте уважними та обережними. Пам'ятайте, що ваша особиста безпека та безпека рідних і близьких вам людей залежить насамперед від вас самих!

Леся Питель, інспектор Бориспільського РУ ГУ МНС

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 560
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров