ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Віталій Кличко захищає чемпіонський титул

Новости спорта

Віталій Кличко захищає чемпіонський титул 10 вересня 2011 року в місті Вроцлав (Польща) відбувся поєдинок за звання чемпіона світу в надважкій вазі між Віталієм Кличком і Томашом Адамеком.

Адамек – далеко не перший боксер, хто намагався забрати у Віталія титул найкращого за версією.

Усі вже настільки звикли до перемог братів Кличків на ринзі, що мало хто мав сумнів щодо переможця цього двобою.

Польські вболівальники, звісно ж, щиро підтримували свого співвітчизника й вірили в його перемогу, однак розуміли, що фаворитом бою є Кличко.

Бій починається в 00:13 за київським часом, і з перших секунд поєдинку Адамек намагається за рахунок швидких рухів руками та постійного переміщення в ринзі застати Віталія зненацька. Однак наш боксер впевнено тримає дистанцію, не підпускаючи прудкого поляка на відстань удару. Кілька разів Томашу вдається зблизитися з Віталієм, але до удару справа так і не доходить.

Кличко виглядає значно повільнішим за суперника. Він зосереджує увагу виключно на захисті й першу атаку проводить аж наприкінці другого раунду. Два удари українця досягають цілі, і від нокдауну Адамека рятує лише гонг.

Хід подій не змінюється, Адамек постійно переміщується по всьому рингу, вишукує шпарини в захисті Віталія, але робить багато зайвих рухів. У четвертому раунді стає помітно, що поляк втрачає сили. Кличко-старший, у свою чергу, міцно стоїть на ногах і чекає на помилку суперника.

У шостому раунді стратегія Віталія нарешті дає результат. Він виконує сильний прямий удар правою рукою, і Адамек не встигає його заблокувати. Як наслідок – нокдаун від якого поляк ледь оговтався.

Стало зрозумілим, що перемога українського боксера – справа часу. Та Віталій, схоже, вирішив змусити своїх уболівальників понервувати. У восьмому раунді він пропускає несильний боковий удар від Адамека, невдало переносить вагу на праву ногу й падає, сам собі влаштовуючи щось на кшталт нокдауну.

Однак ця прикра випадковість тільки розлютила українця. У наступних двох раундах Віталій завдає близько тридцяти ударів по голові суперника й упевнено доводить бій до перемоги. У десятому раунді арбітр зупиняє поєдинок, розуміючи, що не має сенсу продовжувати бій – перевага Кличка надто очевидна, а поляк уже ледь стоїть на ногах. Арбітр фіксує технічний нокаут і Кличко-старший знову захищає титул чемпіона світу з боксу в надважкій вазі!

Що ж, як виявилося, Адамек не зміг нічого протиставити українцю. Віталій знову довів, що Україна ще не скоро віддасть перше місце на світовому «боксерському Олімпі»!

Спеціально для тижневика "Термінал:" Роман ГАЛАЙДА

Оцени новость →
Просмотров: 595
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров