ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Віртуальна безпека – загроза реальності!

Новости в Борисполе

Безумовно, кожен із нас прагне жити в безпечному суспільстві, а тому у будь-який спосіб намагається оберігати себе та своїх рідних. Але навколишнє середовище щоденно вносить свої корективи. Звичайно, частина загроз приходить разом із природними явищами. Та найбільше небезпек пов’язано з людським фактором. Як приклад – минула зима. Тоді стійке небажання влади прибирати сніг з вулиць міста і безглузда економія пісочно-сольової суміші призвели до травмування та каліцтва багатьох мешканців Борисполя. Зима вже в минулому, а що несе нам сьогодення?
Перша небезпека, на яку наражається городянин, виходячи з дому, це дорога. Ні для кого не секрет, що в народі вулицю Київських Шлях прозвали «дорогою смерті». Майже щодня тут відбуваються дорожньо-транспортні пригоди з різними наслідками, але найбільше потерпають в цих ДТП саме пішоходи.
Та хіба тільки Київський Шлях несе потенційну загрозу бориспільцям? Мабуть ні! У місті практично відсутнє таке поняття, як тротуар – територія, де людина має почуватися безпечно. Часткове виключення з цього загалу – вулиці Ватутіна, Горького, Шевченка. Але навіть на цих ділянках повноцінних доріжок для пішоходів немає.
Відсутність дорожньої розмітки, відповідних дорожніх знаків, обмежень для транспорту, виділених пішохідних зон безпеки – лише збільшує ризики для городян. Адже вимушений вихід людини на проїжджу частину – загроза опинитися під колесами авто. А коли людині доводиться простувати дорогою, оскільки альтернативи немає, це вже не просто ризик, а реальна небезпека для життя.
Наступна потенційна загроза – безпритульні собаки. Об’єднуючись у зграї, вони постійно нишпорять по густозаселених мікрорайонах міста в пошуках їжі. А захопивши певну територію, починають агресивно захищати її і нападають на людей.
Весною під час собачих весіль самці стають ще агресивнішими, і випадки нападів, особливо на дітей, частішають. Ступінь суспільної загрози зростає у геометричній прогресії, оскільки популяція безпритульних собак у Борисполі збільшується щомісяця, тому що їхнє народження ніхто не контролює.
Ще одна загроза для громади Борисполя – екологічна небезпека, яка може спіткати кожного з нас навіть у власній оселі. На сьогодні по вулиці Грабовського просто неба стоять 5 бетонних контейнерів. У кожному з них знаходиться по 3 000 кг отрутохімікатів (переважно ДДТ). Окрім того, по вулиці Завокзальна на складах «Райагрохімія» зберігаються 40 000 кг отрутохімікатів. Найбільш небезпечні з них – гексахлоран, ефірсульфонат та ще п’ять видів хімічних реактивів.
Умови зберігання, цілісність контейнерів не відповідають стандартам. У випадку проникнення хімічної отрути в довкілля наслідки для Борисполя непередбачувані. Сьогодні немає жодних гарантій, що отрута вже не розповсюджується по місту та не впливає на людей.
Загалом це не всі небезпеки, які чатують на наших городян. Злочинність, наркоманія та інші питання побутового й виробничого характеру несуть в собі потенційну загрозу.
Виконавча влада міста постійно створює таку собі видимість безпечного життя в Борисполі. Постійні святкування, конкурси, концерти та хизування мінімальними досягненнями створює атмосферу спокою та благополуччя. У свідомість вкладають інформацію про хорошу виконавчу владу, яка тримає «руку на пульсі проблем». Навіть нав’язується думка, що за чотири роки влада зробила більше для міста, ніж попередня.
Завжди можна знайти пояснення негараздам: нарікати на відсутність грошей, шукати та вказувати пальцем на міфічних винуватців, звинувачувати попередників. Натомість замовчується все, що може вказати на некомпетентність перших осіб міста. Така віртуальна безпека несе дуже велику загрозу для громади, тому що у реальному житті бездіяльне очікування лиха, а тим більше замовчування можливості виникнення загрозливої події, призводить до непередбачуваних наслідків.
Міському голові та виконавчій владі треба декларувати не безліч пустопорожніх пріоритетів розвитку міста, а зрозуміти нарешті, що найбільша цінність у Борисполі – звичайна людина, її здоров’я та життя.
 
Юрій Федун депутат міської ради

Оцени новость →
Просмотров: 650
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar
0
2 Спам
А ще літаки можуть на теплицю упасти... biggrin
Насправді це все не проблеми. Мені дуже прикро і смішно коли звітують про лампочки, калюжу, асфальт. Це елементарні речі а не досягнення.
Думаю що справжні (які несуть смертельну загрозу) проблеми, те що продають під виглядом продуктів у магазинах, ліків у аптеках, хімічні наркотики продаються на кожному кроці і їх чомусь не забороняють...
avatar
0
1 Спам
Согласен во всём, кроме собачьей угрозы. Я давно в этом убеждён
avatar

Новости по теме

Новости партнеров