Цього дня з нетерпінням чекають випускники навчальних закладів Бо" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Випробування на мужність

Новости в Борисполе

Цього дня з нетерпінням чекають випускники навчальних закладів Борисполя. Кращі з них мають можливість пройти своєрідну школу мужності. Юнаки їдуть на полігон, щоб випробувати себе у військово-патріотичній грі «Патріот», яку проводить міське управління освіти та науки, військово-патріотичний клуб «Ратоборець» та управління сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому. Долучилися до «патріотів» і учні 8-9 класів, які брали участь у іншій грі — «Сокіл» («Джура») Українського козацтва.
Завдання як для одних, так і для інших були різноманітні, але це не зменшило потягу випробувати себе. До речі, у «Джурі» беруть участь не лише хлопці, але й дівчата.
Отже, сімдесят випускників долали смугу перешкод під «обстрілом» з автоматів, пробиваючись через димову завісу, стріляли з пістолета, снайперської гвинтівки, брати участь у «бою» між умовно радянськими і німецькими військами, змаганні команд лава на лаву тощо. Навіть холод і дощ не змогли погасити інтерес до захоплюючого випробування на мужність.
Учасники патріотичної гри «Джура» мали свою програму змагань. Тут теж була смуга перешкод, але легша: переправа, транспортування потерпілого, подолання заболоченої ділянки з допомогою жердин, човниковий біг. Але найцікавішою для учасників гри «Джура» виявилася гра «Пейнтбол».
Фіналу та підсумків змагань всі чекали з нетерпінням. Першими у грі «Сокіл» («Джура») виявилися учні ЗОШ №3, а в грі «Патріот» перемога була за командою ліцею імені Павла Чубинського «Дизайн-освіта».
Віктор Співак
Фото автора

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 523
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров