ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Новости в Борисполе

Бориспіль отримав ще одне місто-партнера. Угоду про співпрацю та партнерство між Борисполем та російським містом Домодєдово (Московська область) підписали 7 серпня Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук і голова Міського округу Домодєдово Леонід Ковалевський. Ініціатором встановлення різносторонніх і взаємовигідних стосунків між містами став голова Міського округу Домодєдово, який виріс, навчався і працював на Бориспільщині. На його офіційне запрошення з 6 по 8 серпня разом з міським головою відвідав Домодєдово і перший заступник міського голови Микола Корнійчук. У ході переговорів керівники міст висловили впевненість, що ця Угода сприятиме налагодженню тісної співпраці між містами, муніципалітетами і, головне, між мешканцями міст. Сторони погодилися співпрацювати шляхом обміну досвідом та кращими практиками в соціальній, економічній та культурній сферах, а також надавати взаємну підтримку у реалізації спільних проектів. Гостинні господарі провели представникам із Борисполя екскурсію по місту, запропонували відвідати підприємства, установи та організації, розповіли про основні принципи їх роботи та поділилися планами майбутнього розвитку свого міста.
Міський голова А.Федорчук запросив голову Міського округу Домодєдово Л.Ковалевського відвідати наше місто та відсвяткувати разом День міста Борисполя, яке відбудеться 18 вересня цього року. Л.Ковалевський висловив щиру подяку українським друзям та радо прийняв запрошення.
• • •
25 серпня 2010 року о 16:00 в актовій залі виконавчого комітету Бориспільської міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Бориспільської міської ради, на якому будуть розглянуті наступні питання:
1. Про основні аспекти проведення місцевих виборів 31 жовтня 2010 року.
2. Про Декларацію рівних можливостей доступу до ресурсів мовлення ТРС «Бориспіль» під час підготовки до місцевих виборів 31 жовтня 2010 року.
3. Про порядок нарахування субсидій на оплату за комунальні послуги.
4. Різне.

Л.В.Пасенко, начальник відділу внутрішньої політики

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 741
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров