ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Відзначили обдарованих школярів Бориспільського району

Новости в районе

Відзначили обдарованих школярів Бориспільського району У середу, 25 травня в Бориспільській райдержадміністрації відбулось привітання та нагородження призерів III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад Бориспільського району, учасників районного свята для обдарованих дітей 2015-2016 навчального року. Таких виявилось 34 учні четвертих-одинадцятих класів. Вони отримали грамоти, дипломи, подяки, а головне добрі напутні слова від представників райдержадміністріції, районної ради, відділу освіти.

Найбільших успіхів діти досягли в олімпіадах із української, російської, англійської мов та літератури, математики, фізики, астрономії, інформатики, інформаційних технологій.

Відповідно, зі Щасливського НВК відзначились: Наталія Кобевка (українська мова та література, фізика, астрономія), Володимир Головко (англійська мова), Анастасія Марченко (англійська мова, російська мова, інформаційні технології, екологія), Яна Глущенко (російська мова), Аліна Боголій (російська мова), Максим Чернюк (математика), Артем Науменко (математика), Артем Качур (фізика), Ярослав Дуднік (фізика), Надія Ваганова (астрономія), Ярослава Маслюк (інформатика), Максим Богонюк (інформатика), Володимир Тимків (інформатика), Мар’яна Пруська (математика), Катерина Огороднік (історія, біологія), Михайло Станіславчук (технічна праця).

Зі Старинської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Алла Штангеєва (українська мова та література), Оксана Чумак (обслуговуюча праця).

Із Ревнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Єва Йосипенко (українська мова), Сергій Бабич (МАН «Електроніка і машинобудування»).

Із Гірської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Олександр Макарченко (математика).

Із Кіровської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Наталія Крейда (інформаційні технології, історія), Євгенія Дворник (правознавство), Олена Дегтяр (біологія), Марина Безсмертна (економіка, обслуговуюча праця).

Із Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Андрій Ашомка (математика), Валентина Прилепа (історія), Богдан Васюхно (ІІІ місце на ХV Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням), Катерина Вікторова (ІІІ місце на ХV Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням).

Із Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Тарас Тригуба (МАН: історичне краєзнавство).

Із Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Вікторія Сад (правознавство).

Із Рогозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Вікторія Гудим (географія).

Із Дударківської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Вікторія Компанець (географія, МАН: зоологія і ботаніка).

Із Любарецької ЗОШ І-ІІІ ступенів: Анастасія Чумак (ІІ місце на VІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді).

Високих результатів на районному етапі досягли учні Щасливського НВК (61 учень – переможець районного етапу олімпіад та конкурсів), Старинської ЗОШ (29), Кіровської ЗОШ (25), Дударківської ЗОШ (25).

Чимало нагород отримала й освітянська еліта Бориспільщини: вчителі та методисти. Були вшановані й батьки, діти яких гідно представляли школи на районному, обласному та всеукраїнському рівнях.

Почесною грамотою Міністерства освіти та науки України був нагороджений Щасливський навчально-вихований комплекс за I місце у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах за 2014-2015 роки в номінації «Кращі навчально-виховні комплекси».

Переможців вітали заступник голови районної ради Іван Недогибченко, керівник апарату районної державної адміністрації Ірина Тур, начальник відділу освіти Микола Каськів.

Источник: http://raybori.gov.ua

Бориспільщина, школярі, випуск, школьники
Оцени новость →
Просмотров: 745
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров