ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Відзначення Дня української писемності та мови

Новости в Борисполе

9 листопада у м. Борисполі в приміщенні Центральної Бориспільської міської бібліотеки відділ внутрішньої політики виконавчого комітету міської ради спільно з управлінням освіти і науки виконавчого комітету міської ради з метою відзначення Дня української писемності та мови провели круглий стіл на тему: «Мова українська, мова материнська, мова державна». На заході були присутні представники патріотичних організацій міста, вчителі-філологи загальноосвітніх навчальних закладів, працівники виконавчого комітету міської ради, учні шкіл та студенти. Основною темою для дискусії став сучасний етап української мови та її роль в контексті державотворення.

Відкрив засідання голова Бориспільського об’єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т. Шевченка Анатолій Ковальчук. Також з вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу внутрішньої політики Людмила Пасенко. Після чого розпочалося обговорення по темі круглого столу, в ході якого з тематичними доповідями виступили проректор Бориспільського муніципального інституту при МАУП Л.Сандуляк, доктор фізико-математичних наук, професор МАУП Ю.Зелінський, кандидат педагогічних наук, завідувач міського методичного кабінету Л.Мозгова, старший науковий співробітник Бориспільського державного музею Т.Гойда, представник Центральної Бориспільської міської бібліотеки Ж.Кручиніна та депутат Бориспільської міської ради від Української Народної партії Я.Годунок, який виступив з ініціативою за підтримки Української Народної партії ввести преміювання вчителів української мови та літератури, а також подарувати їм вишиванки.

По закінченю заходу присутні вирішили проведення подібних заходів до Дня української мови та писемності зробити щорічною традицією.

На прикінці круглого столу для присутніх виступив ансамбль народних інструментів «Миколин гурт» під керівництвом Миколи Петлицького.

джерело: Бориспільська міська рада

Оцени новость →
Просмотров: 489
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar
0
1 Спам
Ансамбль троїстих музик .Миколин гурт.Під орудою скрипаля Миколи Петлицького.
avatar

Новости по теме

Новости партнеров