ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

ВІДТЕПЕР В ЗАБОРОНЕНИХ МІСЦЯХ ШТРАФУВАТИМУТЬ

Новости в Борисполе

За нормами продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, СУВОРО ЗАБОРОНЕНО. Якщо в продавця виникли сумніви, чи досягнув покупець 18-річного віку, він зобов’язаний попросити показати документи, які підтверджують його вік. У разі відмови надати документ – продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів, забороняється.
 
Що стосується вживання всіх алкогольних напоїв, відтепер це НЕ МОЖНА РОБИТИ в закладах культури та охорони здоров‘я, в навчальних та освітньо-виховних установах, у громадському транспорті, на зупинках, у підземних переходах, у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі), у ліфтах і таксофонах, на дитячих та спортивних майданчиках, у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установах.
 
Щодо куріння. Ліфти й таксофони, заклади охорони здоров’я, навчальні та освітньо-виховні установи, на дитячих та спортивних майданчиках, у підземних переходах, у громадському транспорті, у під’їздах житлових будинків – це ті місця, де пихтіти цигаркою ЗАБОРОНЕНО.
 
МОЖНА тільки в закладах громадського харчування, у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установах, у закладах культури, у закритих спортивних спорудах, приміщеннях підприємств, установ та організацій всіх форм власності – ЛИШЕ в спеціально відведених для куріння місцях.
 
Також забороняється продаж товарів дитячого асортименту, що імітують тютюнові вироби.

Оцени новость →
Просмотров: 715
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar
0
2 Спам
Вот только решение он протянул еще 8 месяцев назад. Он что провидец!7020
avatar
0
1 Спам
Как это не парадоксально звучит, но Федун уже протянул через совет решение о ограничении распития пива и слабоалкоголтних напитко в Борисполе. Вот тебе и депутат.
avatar

Новости по теме

Новости партнеров