ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Новости в Борисполе

Саме такі слова сказав у 20 сторіччі видатний англієць – прем’єр-міністр Великобританії Уїнстон Черчилль. Дійсно, слова мудрої людини. Людини яка знала, що таке влада і ціна відповідальності за неї. Та чи розуміють ці слова наші можновладці сказати важко, тому що дії окремих представників місцевого ґатунку незрозумілі. Складається враження, що вони взагалі не несуть відповідальності перед городянами.
 
Події останніх чотирьох тижнів можна сміливо назвати «новинами з театру бойових дій». Ось дані з Бориспільської лікарні за грудень-січень – 550 постраждалих! Це люди, які звернулися за медичною допомогою з різноманітними травмами: переломами, сильними синцями та струсом мозку.
 
Статистика вражає! Не думаю, що городян, які постраждали на неприбраних вулицях Борисполя цікавить міркування влади, щодо незвичайної зими чи недостатності заходів із прибирання снігу. Вони постраждали більше від недбальства та халатності керівництва міста, від неготовності до складних зимових умов, ніж від того, що захворіли двоє водіїв, не вистачило техніки, що безсовісні бізнесмени і т.д.
 
Постраждали бориспільці також від наївного сподівання влади, що знову «пронесе» і зима буде теплою. А час іще був – до 9 січня – доки не вдарили морози. Немає сумніву, що кожен простий бориспілець ставить собі запитання: «Хто буде відповідати за отримані травми від падіння на слизьких вулицях, за фізичний біль, за витрати на ліки, за пошкоджені автівки? Чи буде взагалі відповідати керівництво міста, яке після святкування Нового року поїхало відпочивати, а не організувало всі можливі ресурси на очищення снігу по всіх вулицях міста?»
 
Мабуть відповідальності не буде! Дуже зручно, сидячи в теплому кабінеті, забути про особисту відповідальність перед громадою. Або ж чекати коли потеплішає і все само по собі розтане. Можна навіть дати інтерв’ю в газеті, трохи покритикувати самих себе, пожалітися на політиків, на непередбачені обставини. Ніякої відповідальності.
 
Взагалі цікаві речі відбуваються. Коли восени містом пронеслася спланована паніка щодо «свинячого» грипу й ціни в магазинах на окремі продукти та в аптеках на ліки буквально «злетіли», саме тоді… керівництво Борисполя пішло у відпустку! Гасло «Спасіння потопаючих – власна справа потопаючого» на 100% відповідає реаліям нашого міста. Дуже шкода.
 
Зима пройде і сніг розтане. Буде новий час і будуть нові проблеми. Але не вирішеним залишається питання – Що далі? Що означає, задекларована владою, «комплексна терапія яка вилікує систему ЖКГ»?
 
Щоб продовжити агонію застарілого комунального господарства ліки не потрібні. Якщо вже використовувати медичні терміни – потрібне професійне хірургічне втручання, жорстке і безкомпромісне! Необхідні радикальні реформи ЖКГ, чіткі та зрозумілі кожному мешканцю Борисполя, а не надумані пігулки для комплексної терапії, про існування яких знає лише одна людина. Сучасний світ стрімко рухається вперед і чекати нікого не збирається, не варто сподіватися, що зачекають. Легше бути непрофесійним менеджером-управлінцем і жалітися на все і вся.
 
Відповідальність – як ціна за отриману владу? Яка ціна має буди сплачена? Критеріїв не існує, але відповідати все одно прийдеться – за прорахунки, за бездіяльність, за байдужість і не виконані обіцянки. Відтягнути час можна, але ненадовго. Можна знову надавати нових обіцянок і декларацій, а можна ввести цензуру в підконтрольних місцевих ЗМІ та заборонити друкувати будь яку критичну й правдиву інформацію про дільність влади. Також можна створити осередок і очолити модну новостворену політичну партію у місті. Шляхів і технологій багато, але все одно прийде час і бориспільці зрозуміють, що їх …
 
Чи не так?
 
Юрій Федун

Оцени новость →
Просмотров: 538
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров