ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Відкриття бювету на Новій ІІ: свято псуємо власноруч

События в Борисполе

Відкриття бювету на Новій ІІ: свято псуємо власноруч У День Борисполя, вже традиційно, відбулося урочисте відкриття нового бювету. Цього разу можливість споживати якісну воду отримали жителі мікрорайону на вулиці Нова ІІ. Під час урочистостей, разом із Бориспільським міським головою Анатолієм Федорчуком та представниками міської влади, був присутній і академік Владислав Гончарук — науковий розробник технології очистки, яка дає фізіологічно безпечну, винятково корисну для здоров’я воду.

Устаткування бювету коштує 99 тисяч грн, усе облаштування обійшлося у 150 тисяч гривень. Плюс титанічні зусилля комунальників, які виконували роботи по встановленню. І прикро, коли люди, для яких усе це робиться, не цінують докладених зусиль.

Гірко було чути нарікання міського голови:
— На Шевченка, 4 торік відкрили шикарний бювет. Уже звідти вкрали бетонну лавочку… Очевидно, комусь на дачі знадобилася. На Дзержинського, 9 зробили тротуар із плит. За одну ніч украли 21 плиту…

Та і на бюветі, який відкрили на Новій ІІ, не обійшлося без проблем. Уже у понеділок довелося викликати майстрів із водоканалу, бо вийшли з ладу кнопки, які вмикають подачу води. Майстри повідомили, що поломка сталася.


Автор: Ірина ГОЛУБ, Тижневик «Вісті»

Новій, бювету, свято, відкриття, псуємо, власноруч
Оцени новость →
Просмотров: 726
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров