24 жовтня у заміському клубі верхової їзди «Конюшня Бутенка», що у селі Проців Бориспіл" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Вершники здобувають перемогу

Новости в Борисполе

24 жовтня у заміському клубі верхової їзди «Конюшня Бутенка», що у селі Проців Бориспільського району, відбувся відкритий всеукраїнський чемпіонат з конкуру (кінні змагання з подолання перешкод). У фінальному турнірі на кубок міста Києва взяли участь мешканці села Воронькова — 12-річний Микола Дяченко та його тренер, кандидат у майстри спорту Володимир Михайлович Кокіш.
Наймолодший учасник змагань семикласник Микола на своєму вірному коневі на ім’я Барій долав перешкоди висотою 1 метр і, як результат, посів 4 місце. Володимир Михайлович на коні Хазбула долав 1 м 20 см, він виборов почесне 2 місце. Захоплення від нових знайомств і вражень, бажання гідно представити рідне село на всеукраїнському чемпіонаті перед міжнародним журі — головна мета наших земляків.
Володимир Кокіш, господар СФГ «Світлана», у якому розводять коней української верхової породи, дбає, щоб зберегти їх для майбутніх поколінь. Вихованець Микола Дяченко надзвичайно любить коней. Він із шести років не тільки займається верховою їздою, а й допомагає тренеру доглядати за розумними тваринами. Хлопець із нетерпінням чекає вихідних, аби якнайдовше побути зі своїми улюбленцями. І хоча перші висоти вже подолано, Микола Дяченко мріє про нові досягнення та успіхи.

Лариса Мацюк

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 529
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров