Вп’яте у Борисполі відбулася досить цікава командна інтелектуально-спортивна гра «Велок" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

«Велоквест» розпочав 5-ий сезон

Новости в Борисполе

Вп’яте у Борисполі відбулася досить цікава командна інтелектуально-спортивна гра «Велоквест». До будівлі міської ради з’їхалося близько 14 велосипедистів, щоб не просто проїхати вулицями міста, а вирішити логічні завдання маршруту, розгадати код, здійснити пошук об’єкта. На старті кожна команда отримала конверт із завданням і почала свій шлях до перемоги. Завдання для команд були у зовсім несподіваних місцях. Якщо гра тривала 8 годин, то можна зрозуміти, скільки витримки, скільки зусиль треба було докласти, щоб стати переможцем. «Для команди «Шнурки» результати змагань, — говорить капітан Оксана Петренко, — були несподівані. Адже у лабіринті змагань доводилося просуватися по хибному шляху, ремонтувати велосипеди, повертатися назад, користуватися підказками. Багатогодинна гонка виснажила всіх. Хотілося перепочити. Результат справді був несподіваний, оскільки до завершення гри ми не вірили у перемогу. А це сталося після того, коли були підраховані час та штрафні очки, а також бонуси. Команда «Шнурки» була переможцем «Велоквесту» 2009, тріумфувала вона і після першої гри 2010 року».

Перша із запланованих 6 ігор цього року, вважають організатори, пройшла успішно. Наступний старт «Велоквесту» відбудеться 23 травня.
Слід назвати організаторів «Велоквесту», які роблять усе можливе, щоб бориспільська молодь гуртувалася навколо хороших справ. Це Дмитро Шошин, Оксана Макаренко та Тарас Лесик.
От тільки непокоїть той факт, що у місті, переповненому автомобілями, немає спеціальних доріжок для велосипедистів. Та й що там казати про велосипедистів, коли тротуари для пішоходів на вулицях Борисполя є не скрізь. А отже, вирулюючи зі свого двору, велосипедист наражається на небезпеку.

Віктор Співак
Фото автора

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 574
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров