ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Велогонки на честь Ігоря Шила в Борисполі не буде

Новости спорта

Велогонки на честь Ігоря Шила в Борисполі не буде Ігор Шило – спортивна гордість Борисполя. За своє коротке життя він залишив яскравий слід на велосипедних трасах України і Європи. Майстер спорту міжнародного класу, Ігор на весь світ прославив своє рідне місто, країну. Неодноразово ставав переможцем найпрестижніших велогонок дорогами Європи, був чемпіоном СРСР і України. Колекція його нагород – медалей, кубків – свідчення Ігоревого таланту, працелюбності, спортивної майстерності. На жаль, усе це залишилось у минулому. Ігор помер 1995 року після тяжкої хвороби в 26-літньому віці.

Відтоді на теренах Борисполя й району щорічно в кінці травня проводилися змагання велогонщиків, присвячені пам’яті нашого земляка. На них збиралися найсильніші спортсмени України. Це фактично був чемпіонат країни, й бориспільці гідно його проводили. Але цього року змагання на честь Ігоря Шила вперше за час їх проведення в Борисполі не відбудуться. Чому?

На запитання кореспондента «Вістей» Ігорів наставник і вихователь, заслужений тренер України Геннадій Васильович Міняйленко з сумом відповів, що за віком і станом здоров’я він не в змозі очолити організацію змагань. Та й фінансування майже відсутнє. Мабуть, усі кошти вгатили в ЄВРО-2012. Ще минулого року в Бориспільській мерії йому пропонували відмовитись від проведення змагань, мовляв, клопітно й недешево.

Нині чиновники з республіканського спорткомітету начебто пообіцяли провести змагання на честь Ігоря Шила в Рівному вже після футбольного чемпіонату. Якщо коротко, то велоспорт у Борисполі захирів і на ладан дихає. Нема ні атрибутів, ні велосипедів, ні бажаючих займатись велоспортом.

Автор: Володимир БІЛКЕЙ, Вісті

Бориспіль, велогонка, новини, Ігор Шило
Оцени новость →
Просмотров: 745
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров