ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Вчитель за покликанням

Новости в районе

Займатися улюбленою справою — чи не найголовніше у житті кожної людини. А якщо захоплення стає ще й повсякденною роботою, то, окрім духовного задоволення, відмінними будуть і результати праці.

Вчитель-методист вищої категорії Алла Василівна Андрієнко 14 років працює у Вороньківській школі учителем образотворчого мистецтва. Вона продовжила династію педагогів рідної школи, у якій її мама, Софія Кирилівна Дяченко, викладала математику, а материна тітка, Галина Олексіївна Григоренко, працювала вчителем початкових класів.

У 2002 році Алла Василівна на базі кабінету образотворчого мистецтва створила краєзнавчий музей вжиткового мистецтва. Саме тут проходять уроки, а також заняття членів художньої студії, де навчаються обдаровані діти. На уроках малювання учні вивчають побут і звичаї українського народу, знайомляться з традиціями Воронькова. Алла Василівна передає дітям любов до рідного села, виховує естетичні смаки, навчає помічати у навколишньому світі красу. Тож недаремно вихованці вчительки щороку здобувають призові місця на районних та обласних олімпіадах з образотворчого мистецтва. Два останні роки юні художники Вороньківської школи здобували перші місця на Київщині! Та головним своїм досягненням педагог вважає те, що серед її учнів є професійні художники, дизайнери.

Сама ж Алла Василівна — переможець районного і лауреат обласного конкурсу «Вчитель року з образотворчого мистецтва» (2006). За успіхи у роботі, підготовку призерів олімпіад вона неодноразово була нагороджена грамотами і подяками райвно і обласного управління освіти.
«Я вважаю, що вчителі у нашій державі — це патріоти, які люблять дітей, навчають і виховують їх, — говорить Алла Василівна. — Я дуже люблю сільських дітей. Серед них багато талановитих, і потрібно допомогти дитині цей талант відшукати і розвинути. Саме тому я й працюю у школі.»

Тож напередодні Дня вчителя редакція тижневика «Вісті» вітає Аллу Василівну Андрієнко і всіх педагогів Бориспільщини з професійним святом. Бажаємо творчих успіхів, талановитих учнів, нових досягнень і здійснення мрій!

Лариса Громадськаей

Бориспільщина, Вороньківщ, вчитель-методист, Алла Василівна Андрієнко
Оцени новость →
Просмотров: 856
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров