ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Вбила чоловіка й голову замурувала у відрі

Криминал в Борисполе

Вбила чоловіка й голову замурувала у відрі Жахливий злочин стався у Баришівці. Місцеві рибалки знайшли у річці Трубіж залишки людського тіла. Голови не було. Що ж сталося? Як інформує ЦГЗ МВС України в Київській області, кілька місяців тому в райцентрі з’явилася 62-річна небачена тут раніше жінка. Згодом придивилася собі місцевого 48-річного одинокого чоловіка-інваліда, який виріс в інтернаті для розумово відсталих дітей, не знаючи ні батька, ні матері. Зробила вигляд, що вона розумна, досвідчена жінка і навіть має квартиру в Харкові.
Чоловік, не маючи постійної роботи, перебиваючись продуктами і грішми, якими з жалю ділились сусіди, позустрічавшись деякий час з «харків’янкою», погодився на її пропозицію офіційно одружитися. Ех, знав би він, чим закінчиться цей шлюб…
У двоногої «чупакабри» був свій план. Відразу після оформлення сімейних відносин дружина запропонувала молодшому на 14 років чоловіку оформити на неї його будинок. При цьому пообіцяла, що він отримає право на спільне володіння її квартирою в Харкові. Насправді ж ніякої квартири в Харкові у неї не було. Тож і кинула оком на невелику хатину, яка дісталася чоловікові у спадок від покійної тітки.
У березні той зник.
Нова господиня тим часом гарячково оформляла на себе будинок, пояснюючи сусідам, що чоловік гостює у її харківських родичів. І хто зна, чи відкрилась би таємниця того зникнення, якби не рибалки. Як розповідають у міліції, жінка зізналась у вбивстві, при цім стверджуючи, що задушила чоловіка електричним шнуром через ревнощі. Злякавшись, на кілька днів перебралась до Яготина. Коли повернулась, заходилася ховати сліди злочину. Порубала труп на шматки і частину їх викинула в Трубіж. При цім голову вкинула у відро та залила цементом. І поїхала з Баришівки на найману квартиру до Яготина. Слідчим пояснила, що зробила це, аби пам’ятати коханого завжди.
Але правоохоронцям було відомо, що «закохана» вже двічі побувала на нарах за шахрайство, тому стали перевіряти й інші мотиви того злочину.
За завісою таємничості щодо діянь шахрайки-вбивці приховувались факти, що вона вже неодноразово виходила заміж і після укладення чергового шлюбу її нові благовірні залишалися без житла й грошей. До речі, до знайомства з останньою жертвою жінка збиралася вийти заміж за ще одного місцевого чоловіка, але дізнавшись, що на його будинок претендують його дорослі діти, накивала п’ятами.
Нині триває слідство. Шахрайці загрожує довічне перебування за гратами.

Володимир БІЛКЕЙ

річка Трубіж, Баришівка
Оцени новость →
Просмотров: 637
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров