ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

В Україні заборонять палити скрізь, де тільки можна

Общество

В Україні заборонять палити скрізь, де тільки можна Найближчим часом Верховна Рада України розгляне законопроект, що передбачає повну заборону на куріння в громадських та на робочих місцях. Про це на прес-конференції заявила народний депутат, член фракції Партії регіонів у ВР, голова парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтєєва, пише прес-служба Партії регіонів.

«Однією з найнебезпечніших проблем для здоров'я людини є вживання тютюну. Від нього щорічно помирає більше 5 мільйонів чоловік - в середньому одна людина кожні шість секунд. Кожен десятий випадок смерті серед дорослих людей відбувається через тютюну», - підкреслила Бахтєєва.

Результати досліджень Київського міжнародного інституту соціології показують: 60% вважають, що вживання тютюну є дуже серйозною проблемою для здоров'я, а 70% переконані, що пасивне куріння є серйозною загрозою для здоров'я тих, хто не курить, і що держава повинна зробити все, щоб убезпечити своїх громадян від шкідливого впливу тютюнового диму на здоров'я своїх громадян.

«Саме це спонукало мене і моїх колег розробити і внести на розгляд Верховної Ради України проект закону № 9474, яким ми пропонуємо повністю заборонити вживання тютюнових виробів у приміщеннях закладів громадського харчування, на відкритих і в закритих спортивних спорудах, на стадіонах і в закладах культури», - повідомила парламентарій.

Вона нагадала, що після розміщення тексту законопроекту на сайті Верховної Ради України комітет отримав величезну кількість листів зі словами підтримки та подяки, як від представників влади, так і від простих громадян.

Президент України Віктор Янукович визначив позицію нашої країни щодо боротьби з тютюнопалінням як «один із пріоритетних напрямів державної політики». Він також проголосив 2012 рік в Україні Роком спорту і здорового способу життя.

Віктор Янукович, Тетяна Бахтєєва, законопроект, Верховна Рада України
Оцени новость →
Просмотров: 676
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров