Турнір було проведено в приміщенні клубу ДП «Між" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

В місті Бориспіль відбувся «Відкритий інтелектуальний турнір на кубок Молодих регіонів»

Новости в Борисполе

Турнір було проведено в приміщенні клубу ДП «Міжнародний аеропорт Бориспіль».

Захід пройшов за підтримки члена Партії регіонів, народного депутата України Селіварова Андрія Борисовича.

Організаторами заходу виступили: Київська обласна молодіжна громадська організація «Молоді регіони», Бориспільська міська молодіжна громадська організація «Молоді регіони», відділ культури, сім’ї, молоді та спорту Бориспільської міської ради та Молодіжний парламент міста Борисполя.

В ході турніру було розіграно призи за декількома видами змагань:

1) Що? Де? Коли?

2) Брейн-ринг

3) Своя гра.

Змагання зібрали представників інтелектуального руху з різних куточків Київської області.

Справжнім відкриттям цього інтелектуального турніру стала команда із Богуслава під назвою «Voluxe», яка зі значним відривом здобула перемогу в грі «Що? Де? Коли?» та «Брейн-ринг». А представник «Voluxe» Ірина Афоніна стала переможцем у «Своїй грі».

За словами голови Бориспільської міської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» Андрія Криги популяризація інтелектуального руху в Київській області Бориспільської МГО «Молоді регіони» буде здійснюватися й надалі з залученням широких верств молоді.

На відкриття турніру завітали: заступник Бориспільського міського голови Людмила Пасенко, начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Бориспільської міської ради Наталія Погребна, а також спеціальний гість зі США, який прибув до Борисполя в рамках програми обміну в місцевому самоврядуванні Ларі Крус.

джерело: Київщина

Оцени новость →
Просмотров: 500
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров