ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

В Іванкові повісився заробітчанин

Криминал в Борисполе

В Іванкові повісився заробітчанин 11 червня, в селі Іванків (Бориспільський район), господиня, на власному подвір'ї знайшла повішеного свого працівника за наймом, про це Borispol.org.ua повідомила помічник начальника Бориспільського міського відділу по взаємодії з громадськістю та ЗМІ, Світлана Коломієць.

У вівторок, 11 червня, до чергової частини Бориспільського відділку міліції зателефонувала жителька с. Іванків, жіночка повідомила що, на подвір’ї свого приватного будинку знайшла повішеним на тканинному поясі свого працівника за наймом.

На місце події відразу виїхала слідчо-оперативна група. Прибувши на місце, правоохоронці з'ясували що, повішеним чоловіком виявився 50-річний громадянин Узбекистану, який перебував в Україні на заробітках.

Наразі причини за якими чоловік вкоротив собі віку встановлюються.

В Иванкове повесился гастарбайтер

11 июня, в селе Иванков (Бориспольский район), хозяйка, на собственном дворе нашла повешенного своего работника по найму, об этом Borispol.org.ua сообщила помощник начальника Бориспольского городского отдела по взаимодействию с общественностью, Светлана Коломиец.

Во вторник, 11 июня, в дежурную часть Бориспольского отдела милиции позвонила жительница с. Иванков, женщина сообщила, что, во дворе своего частного дома нашла повешенным на тканевом поясе своего работника по найму.

На место происшествия сразу выехала следственно-оперативная группа. Прибыв на место, правоохранители выяснили, что, повешенным мужчиной оказался 50-летний гражданин Узбекистана, который находился в Украине на заработках.

На данный момент причины по которым человек покончил жизнь устанавливаются.

повісився, Іванкові, заробітчанин
Оцени новость →
Просмотров: 1976
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров