ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

В Борисполі промишляють злодії-імпотенти

Криминал в Борисполе

В Борисполі промишляють злодії-імпотенти З аптеки невідомі вкрали 4 тис. грн та упаковку віагри. У суботу пограбували аптеку в Борисполі - винесли 4 тис. грн і ... упаковку віагри. Про це сказав начальник ЦГЗ МВС Київської області Микола Жукович.

«Увечері в суботу в аптеку Борисполя увірвалися двоє чоловіків. Їхні обличчя були закриті шарфами чи натягнутими на обличчя светрами. Погрожуючи провізору битою і предметом, схожим на пістолет, вони зажадали вийняти з каси усі гроші. Потім самі забрали упаковку віагри і зникли », - розповів нам Жукович.

Жінка-провізор не постраждала. Прийшовши до тями після шоку, вона зателефонувала до міліції, яка виїхала на місце, але зловити грабіжників по гарячих слідах не вдалося. «Можливо, якщо б аптека була обладнана тривожною кнопкою, ми встигли б затримати зловмисників відразу», - сказав Жукович. Міліція порушила кримінальну справу за розбій. Нальотчиків шукають. Якщо провину чоловіків доведуть, їм загрожує від семи до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Бориспіль, пограбування, Кримінал, Аптека, новини
Оцени новость →
Просмотров: 1125
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar
0
1 Спам
щось Жукович переплутав. не віагра, а препарат для лікування "апарату" — СУПЕРВІГА))))))))))))))
avatar

Новости по теме

Новости партнеров