ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

В Борисполі провели конференцію серед лікарів екстренної медичної допомоги (+ фото)

Новости в Борисполе

В Борисполі провели конференцію серед лікарів екстренної медичної допомоги (+ фото) У п'ятницю, 15 квітня в Бориспільському міському будинку культури пройшла обласна науково-практична конференція на тему: «Надання екстренної медичної допомоги при невідкладних станах». Учасники заходу – керівники філій Київського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф, а також провідні спеціалісти в цій галузі. Головна мета зустрічі – обговорити проблемні та актуальні питання, озвучити помилки лікарів, поділились іноваційними методами в лікуванні хворих. Основний лозунг: «Працювати швидко і досконало».

Нагадаємо, В Бориспільській центральній районній лікарні відкрили новий кабінет УЗД

Зазначимо, що такі конференції проводять у Київській області щорічно. Останні кілька років лікарів та фельшерів екстренної медичної допомоги та медицини катастроф збирали в м. Біла Церква. Цього року вирішили провести в Борисполі. Як зазначають організатори, Бориспільська філія одна з найкращих в області, тому й удостоєна честі провести цьогорічну конференцію.

Також, раніше ми писали що, В Бориспільському пологовому будинку введено фронт-офіс з видачі свідоцтв про народження дитини

ЦРЛ, Бориспіль, больница
Оцени новость →
Просмотров: 694
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров