ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

В Борисполі активіст Батьківщини покинув партію через погрози

Новости в Борисполе

В Борисполі активіст Батьківщини покинув партію через погрози Активіст, член бюро Бориспільської міської партійної організації ВО Батьківщина Анатолій Лихий через погрози написав заяву про вихід з партії та здав свій партійний квиток.

Про це повідомили в прес-служба народного депутата України, голови Київської обласної організації ВО Батьківщина Костянтина Бондарева.

"Минулого тижня до Анатолія Лихому біля його будинку підійшли двоє невідомих. Вони запропонували йому сісти на лаву і поговорити. Уся розмова носив дуже дивний характер. Молодчики питали в Анатолія Лихого, як йому живеться, як його здоров'я, чи потрібні йому проблеми в житті ? Крім того, вони оперували багатьма фактами з особистого життя Лихого, навіть такими, про які знали виключно близькі люди. Зрештою, молодики почали загрожувати нашому партійцю, мовляв, якщо не вийде з партії "Батьківщина", то у нього і у його родині будуть величезні проблеми ", - повідомив Бондарєв.

За його словами, протягом тижня з ранку до ночі невідомі телефонували Анатолію Лихому.

"А в понеділок, 15 листопада, маленька внучка Лихого прийшла зі школи й розповіла, що до неї підійшов незнайомець і просив передати дідусеві привіт. Сьогодні, 16 листопада, Анатолій Лихий прийшов і написав заяву про вихід з партії і здав партійний квиток. Нам, звичайно, дуже прикро, що така людина змушений піти від нас, але ми чудово розуміємо почуття Анатолія Лихого. Його вибрали не випадково. Анатолій Лихий був одним з найактивніших наших партійців не тільки в Борисполі, але і по всій Україні. Крім того, він дуже шанована людина в місті. До його думки прислухаються багато городян. Як ми бачимо, наші політичні опоненти, замість чесної і справедливої політичної боротьби, пішли шляхом залякувань і переслідувань", - підкреслив Бондарєв.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
Оцени новость →
Просмотров: 536
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров