Молодь — за здорове майбутнє
У місті пройшов конкурс молодіжних агітбрига" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Учнівська асоціація Борисполя за роботою

Новости в Борисполе

Молодь — за здорове майбутнє
У місті пройшов конкурс молодіжних агітбригад на тему «Ми — за здоровий спосіб життя». Конкурсну програму лекцією щодо здорового способу життя розпочав голова комісії з питань екології Асоціації учнівського самоврядування Роман Тименко. Він розповів усім присутнім, наскільки шкідливими є паління і алкоголь, а також про всі переваги спорту. За результатами конкурсу, I місце посіла команда ЗОШ №6 «Зелена хвиля», II-ге між собою поділили команди Школи лінгвістики та ЗОШ № 1, III місце вибороли команди ЗОШ № 7 і ЗОШ № 8, а IV – ЗОШ № 3. Також у рамках цієї теми було проведено конкурс газет, у якому перемогу здобула ЗОШ №6.

Доторкнулися до історії у переддень ювілею Перемоги
Цікаво і корисно пройшла акція «Шляхами бойової слави Бориспільщини». Учні міських шкіл мандрували Бориспільщиною, вивчаючи пам’ятки періоду війни. Лідери учнівського самоврядування відвідали села Гора, Проців, Вороньків, Кийлів, Глибоке та Іванків. Метою цих візитів було ознайомитись з історією нашої місцевості, а також відвідати пам’ятки, які і досі нагадують нам про тяжкі часи Великої Вітчизняної війни. Учні не тільки вшанували пам'ять героїв, а й також дізнались багато цікавого і нового для себе.

Не перевелися юні футболісти у Борисполі
На початку квітня на території Школи лінгвістики пройшов футбольний турнір серед учнівських команд, присвячений Дню здоров’я. Організаторами цього дійства стали лідери учнівського самоврядування Артем Марченко, Дмитро Віцюк та Ольга Чуловська. У захоплюючій грі I місце посіла Школа лінгвістики, а II – ЗОШ № 6.

Творчість — у великодніх сувенірах
Під час Великодніх свят у Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася виставка дитячих робіт «Дитинства пісня Великодня». На ній були представлені різноманітні вироби, виготовлені дитячими руками: кошики, писанки, дряпанки, композиції тощо. Роботи молодих талантів достойно оцінили, а відвідувачі були вражені широтою творчого запалу малих бориспільців.

Фото із архіву учнівського самоврядування Борисполя

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 659
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров