ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У столиці почали давати тепло

Общество

У столиці почали давати тепло В середу, 10 жовтня, ПАО "Київенерго" почало підключення житлових будинків до централізованого опалювання. Цей процес в цілодобовому режимі проходитиме 5-7 днів, відмітили в прес-службі компанії.

В цілому компанія повинна підключити до опалювання 9 623 житлових будинків.

Станом на 6:00 ранку 10 жовтня вже опалюються 189 об'єктів - дитячі сади, лікарні, школи, інші учбові заклади а також житлові будинки.

"Київенерго" здійснює запуск теплоносія в усіх районах столиці одночасно відповідно до графіку, затвердженим Київською міською державною адміністрацією (КМДА). Підключення відбувається незалежно від форми власності будинку.

"В першу чергу запуск тепла відбувається в ті будинки, чиї внутрішньобудинкові мережі технологічно готові прийняти
теплоносій. Про це завчасно повинні були
потурбуватися балансоутримувачі будинків, отримавши акти готовності систем теплопостачання. Важливим чинником для підключення також являється відсутність боргів у споживачів за теплову енергію", - відмітили в "Київенерго".

Згідно з розпорядженням КМДА №1750 від 8 жовтня, підключення систем теплопостачання столиці відбувається в три етапи, починаючи з 8 жовтня. Перший етап - підключення дитячих садків, пологових будинків і лікарень, другий - загальноосвітніх учбових закладів відповідно до їх заявок, третій - житлових будинків і адміністративних будівель установ і організацій (по заявкам їх керівників), починаючи з 10 жовтня.

8-го жовтня "Київенерго" почало опалювання об'єктів соціальної сферы по їх заявках.

давати, тепло, почали, столиці
Оцени новость →
Просмотров: 624
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров