ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У сільської школи хочуть забрати стадіон

Новости в районе

У сільської школи хочуть забрати стадіон У селі Кірове Бориспільського району поширилися чутки, ніби на шкільному стадіоні незабаром виросте багатоповерховий будинок. Хто пустив цю плітку — невідомо. Але диму без вогню, практично, не буває. Адже на сесії сільської ради, яка відбулася ще у липні, депутати проголосували за відокремлення шкільного стадіону від території школи, тобто за те, щоб державний акт на право власності виготовити окремо на дві ділянки. Тож, за цим рішенням, до державного акту на земельну ділянку, де знаходиться навчальний заклад, не входитиме площа розміром 1,3 гектари.

16 вересня у Кіровому, поблизу місцевої школи, відбулася сходка села. Мешканці прийшли послухати звіт сільського голови Миколи Миколайовича Дженжебіра. Але головна дискусія відбулася навколо питання про шкільний стадіон.

Сьогодні у селах району йде процес приватизації землі, яка знаходиться у користуванні закладів соціальної сфери, щоб ні у кого у майбутньому не виникло спокуси відкраяти собі дитячий майданчик біля дитсадка чи стару теплицю біля школи.

Ще минулого року Кіровський сільський голова підписував акт про встановлення на місцевості меж земельної ділянки, де зазначалося, що площа ділянки, наданої у постійне користування для потреб школи, становить 2,7 га, така ж цифра вказана у рішенні сесії сільської ради від 24 лютого 2006 року. У постійне користування землю школа отримала ще у 1982 р. Та ось уже у рішенні сесії, яке затвердили народні обранці нещодавно, 12 липня, площа становить лише 1,4 га. Земельна ділянка зменшилась майже удвічі…

Як пояснив начальник відділу освіти Віктор Іванович Кравцов, у випадку відокремлення стадіону від школи, навчально-виховний заклад змушений буде брати стадіон в оренду на уроки фізичного виховання.

Депутати, які прийшли поспілкуватися із односельцями, зрозуміли свою помилку. Напередодні сходки вони призупинили своє рішення.

Бориспільщина, селі Кірове, Микола Миколайович Дженжебір, Кірове, стадіон
Оцени новость →
Просмотров: 863
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров