Мабуть, ніхто не буде сперечатися з твердженням, що село живе доти, доки ств" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У селі Недрі Баришівського району відновлено роботу дитячого садочка

Новости в БорисполеМабуть, ніхто не буде сперечатися з твердженням, що село живе доти, доки створюються в ньому молоді сім’ї, народжуються немовлята, чути дзвінкий дитячий сміх. Минулого тижня вперше за багато років на подвір’ї дитячого садочка у Недрі було гамірно і весело.

Капітально відремонтована дошкільна установа гостинно відчинила двері для 25 малюків віком від 3 до 5 років після того, як протягом тривалого часу не функціонувала. Аби разом порадіти довгоочікуваній події, тут зібралися дошкільнята, їхні батьки, бабусі, дідусі, вихователі, громада села.

Мабуть, ніхто не буде сперечатися з твердженням, що село живе доти, доки створюються в ньому молоді сім’ї, народжуються немовлята, чути дзвінкий дитячий сміх. Минулого тижня вперше за багато років на подвір’ї дитячого садочка у Недрі було гамірно і весело. Капітально відремонтована дошкільна установа гостинно відчинила двері для 25 малюків віком від 3 до 5 років після того, як протягом тривалого часу не функціонувала. Аби разом порадіти довгоочікуваній події, тут зібралися дошкільнята, їхні батьки, бабусі, дідусі, вихователі, громада села.

Цього дня до Недри завітало чимало почесних гостей. Серед них – голова Баришівської райдержадміністрації В.М.Горбик, депутати районної ради від Партії регіонів, майбутні вихованці закладу з батьками.

Святково вбрана малеча під звуки бадьорих мелодій зустрічала гостей квітами та піснями.

«Захист дитинства у цілому світі – це місія честі, любові, добра!» Такими словами розпочалися урочистості, присвячені відкриттю дошкільного підрозділу Недрянського НВК.

Продовжила святковий захід директор Недрянського НВК Світлана Володимирівна Менжерес:

– Шановні присутні! Цієї урочистої миті хотілося б згадати народну мудрість: якщо дивишся на рік уперед – сій квіти, на десять років уперед – саджай дерева, а якщо дивишся на все життя вперед – виховуй дітей. Нині ми стаємо свідками тієї події, на яку з нетерпінням чекали і батьки, і діти, і загалом уся громада села. Відтепер наша малеча отримуватиме повноцінну дошкільну освіту в сучасних умовах, навчатиметься і зростатиме в колективі. А це – неодмінна складова формування особистості. Відрадно, що держава в особі Президента В.Ф.Януковича, районна влада та всі небайдужі долучилися до такої благородної справи. Адже не варто забувати, що підростаюче покоління – то наше майбутнє, наш щасливий завтрашній день.

Із теплими словами привітань звернувся до недрянців та гостей села і голова райдержадміністрації В.М.Горбик. Володимир Миколайович наголосив, що турбота про дітей, поновлення мережі дошкільних закладів освіти є пріоритетними завданнями районної влади. Відкриття дитсадка у Недрі

– яскравий приклад плідної співпраці райдержадміністрації, районної ради на чолі з Д.В.Христюком, сільського голови М.В.Деркача, фермерів, підприємців та жителів села. Таким шляхом, за словами очільника району, повинна йти і решта мешканців населених пунктів, де відкриття дошкільних закладів – лише перспективні плани. А районна влада стане у цій справі вірним порадником і надійним помічником. Користуючись нагодою, спільними подяками райдержадміністрації та районної ради Володимир Миколайович нагородив тих людей, котрі не стояли осторонь, а всіляко допомагали і сприяли тому, аби дошкільний підрозділ відчинив двері малечі.

Продовжила естафету привітань і решта почесних гостей. Винуватці свята отримали подарунки – холодильник та пральну машину від районної влади, грошову допомогу та іграшки від гостей. А сільський голова М.В.Деркач висловив слова вдячності усім присутнім за розуміння, матеріальну та моральну підтримку.

По завершенні урочистостей кожен охочий мав змогу оглянути вже освячене приміщення дошкільного навчального закладу. Комфортна та яскрава кімната для розваг, затишна спальня, нові меблі, посуд та м’який інвентар – на облаштування приміщення використано кошти районного бюджету та гроші, виділені спонсорами, фермерами і підприємцями.

Тут є все необхідне, аби діткам велося затишно, весело та цікаво – книги, іграшки, килими. Стіни прикрашені яскравими малюнками. Діткам сумувати не доведеться, адже поза ошатними кімнатами на них чекає облаштований гойдалками, хатинками та цікавими конструкціями дитячий майданчик, на якому яскраво майоріють квіти.

Голова райдержадміністрації В.М.Горбик та сільський голова М.В.Деркач разом із дошкільнятами урочисто перерізали символічну стрічку та наголосили, що найкращий спосіб виховати дітей гідно – це зробити їх щасливими, і виконавча влада краю докладає всіх зусиль, аби маленькі мешканці району росли у затишку та добробуті. І нинішня подія – яскравий цьому доказ.

джерело: Київщина

Оцени новость →
Просмотров: 789
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров