Нині першого вересня малеча дитсадків уже не прово" />

ВойтиРеклама на сайте

У САДОЧОК ЯК У ШКОЛУ

Новости в Борисполе

Нині першого вересня малеча дитсадків уже не проводжає такими заздрісними оченятами школяриків із портфеликами і квітами, як було раніше. Тепер і для дошкільнят цей день у календарі святковий.
— Який у нас сьогодні день? – звертається до своїх вихованців, котрі зручно вмостилися за маленькими партами, Тетяна Юріївна Мележик, вихователька бориспільського дитсадка «Росинка».
— Перше вересня! — хором відповідають святково вбрані дітлахи.
— День знань! — хтось вигукує з задньої парти.
В ігровій кімнати, котра в ці хвилини перетворилася на шкільний клас, — букети квітів. Ляльки й ведмедики сиротливо відпочивають у кутку. Не до них зараз їхнім господарям. Нині вони з серйозним виглядом і цікавістю перегортують сторінки справжнього «Букваря». А на стіні перед ними — уквітчана справжня шкільна дошка.
— Навчання п’ятирічних дітей цього року стало обов’язковим, хоча це не означає, що ми за партами тримаємо «п’ятирічок», як на уроці. Все проходить в ігровій формі, — розповідає завідувачка «Росинки» Лідія Михайлівна Савченко. – Діти навіть не помічають, що це заняття. Найвищою оцінкою є похвальне слово або маленький подаруночок. Першого дня навчального року вихователі розповідають про Батьківщину, рідне місто, сім’ю. Після занять — першовересневі розваги, ігри. Сьогодні головними казковими персонажами є Знайко з Незнайком. Усі наші «школярики», звичайно, хочуть бути більше схожими на розумного Знайку. Тому й завтра із задоволенням сядуть за свої парточки.

На фото: Вихователька Тетяна Юріївна Мележик як перша вчителька

Володимир БІЛКЕЙ

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 494
Рейтинг: 0.0/0

Обратите внимание

Новости по теме

Оставьте своё мнение

avatar

Новости от партнеров

Loading...