ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Ревному відкриють станцію доочистки води

Новости в районе

У Ревному відкриють станцію доочистки води В Україні реалізовано перший благодійний проект в сфері забезпечення безпечної для здоров'я водою.

В 12:00 30 березня в с. Ревне (Київська обл., Вул. Леніна, 5) запрацює станція доочистки води, яка дозволить забезпечити учнів місцевої школи і жителів даного населеного пункту безпечною для здоров'я водою.

Через близькості Бортницької станції аерації води в колодязях села в кілька десятків разів перевищує нормативні показники, що є причиною масової захворюваності дітей та дорослих селища.

Станція доочистки води - проект із забезпечення безпечної для здоров'я водою в с. Ревне, реалізований в рамках Українського Тижня Моди, може стати початком реалізації комплексної програми забезпечення безпечної питної водою об'єктів соціальної сфери за рахунок приватних ініціатив.

Учасники проекту та прес-туру:
Альоша, співачка Ірина Данилевська, засновник та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Каравай, дизайнер Тарас Забашта, член ради директорів НВО «Екософт», Технічний Партнер проекту Юлія Березовська, виконавчий директор IBCentre, Куратор проекту Валентина Белощіцкая директор Ревненской школи

джерело: Ігріс

відкриють, станцію, Ревному, доочистки води, Бориспільщина
Оцени новость →
Просмотров: 692
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar
0
1 Спам
Ну ты посмотри, как все быстро зашевелились перед выборами.. аж страшно )))
avatar

Новости по теме

Новости партнеров