ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У новому терміналі "Борисполя" шопінгом зможуть зайнятися не лише пасажири, а й зустрічаючі

Новости в Борисполе

З'являться курильні кімнати, а також буде працювати єдина служба таксі


1 поверх. Обладнують багажні каруселі і зберуть пасажирів, чиї літаки стоять далеко від аеропорту.

До листопада в аеропорту «Бориспіль»здадуть новий термінал D площею 110 тис. кв. м (це понад 5 терміналів В). Тут будуть обслуговувати міжнародні авіарейси і транзитні величезні лайнери (в основному з Азії) для дозаправки. Новий термінал буде чотириповерховим, коли всі інші авіапрічали в «Борисполі» двоповерхові. Уже зараз практично повністю готова коробка терміналу, будівельники займаються покрівлею, монтажем фасаду, внутрішньою обробкою, монтажем інженерних мереж та обладнання. Ми з'ясували, що розташується на кожному з поверхів. На першому поверсі буде зал прильоту і рухомі багажні стрічки. А також зал відльоту для пасажирів, яких повезуть до далеких літакам на автобусах.

На другому рівні розташується зал очікування з кріслами, а також торгові центри, де зможуть зробити покупки і пасажири, і зустрічають. Там будуть продавати парфумерію, солодощі, сувеніри, книги, журнали. Крім того, тут можна буде посидіти в двох кафе. На цьому ж поверсі будуть представництва іноземних авіакомпаній.


2 поверх. Зал очікування з видом на злітають і сідають літаки.

Третій поверх буде режимної зоною. Тут обладнають 48 стійок паспортного контролю для прилітають і 28, які відлітають (у В їх всього по 8), а також 60 стійок реєстрації (зараз у В 31), розташованих на трьох «островах». Встановлять 4-5 бодісканеров. На третій поверх будуть безвісти 10 телескопічних трапів, за якими пасажири відразу потраплять в літак, припаркований біля терміналу.


3 поверх. Стійок паспортного контролю буде в 6 разів більше, ніж у B.

На цьому рівні відкриють також найбільший дьюті-фрі в Європі - як ми писали, магазини безмитної торгівлі розмістять на площі аж 10 тис. кв. м. Тут буде продаватися алкоголь, сувеніри, іграшки, продукти харчування. Також відкриють велике кафе. З'являться і курильні кімнати.

На четвертому поверсі буде ресторан з видом на льотне поле.

ТАКСІ В залі прильоту

У залі прильоту нового терміналу D буде працювати єдина служба таксі. Її диспетчер буде сидіти на першому поверсі. До нього можна підійти і замовити машину, а також заздалегідь дізнатися точну ціну поїздки. Нелегальних таксистів до нового аеровокзалу загрожують не підпустити. Але можна буде і самому викликати по мобільному таксі з Києва. У терміналі F вже є своя служба таксі.

Оцени новость →
Просмотров: 599
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров