рецепти від читачів

У неділю відбулася гра між Борисполем і Баришівкою

Новости спорта

У неділю відбулася гра між Борисполем і Баришівкою У неділю, 16 червня, на стадіоні «Прогрес» у місті Баришівка, відбулася гра між ФК «Бориспіль» та ФК «Баришівка».

Матч розпочався о 17:00 у супроводі полудневої спеки. На 4-ій хвилині ФК «Бориспіль» зробили першу спробу відкрити рахунок. ФК «Баришівка» у відповідь зробила те ж, але Бориспільські ворота захистив Дмитрюк, вибивши м’яч у поле. На 10-ій хвилині перше попередження у вигляді жовтої картки отримав гравець ФК «Бориспіль» Прожейко. Він борючись за м’яч, підстрибнув, та не побачивши позаду суперника вдарив його ногою по голові.

Гравцю ФК «Баришівка» була надана медична допомога і він зміг продовжувати гру далі. На цьому натиск ФК «Бориспіль» не завершився – на 14-ій хвилині Бориспільський гравець – Тарасюк відкрив рахунок матчу! Тут варто відзначити, що Баришівські захисники просто не впоралися з Бориспільськими нападниками. 18-та хвилина - попередження для гравця під номером 25 ФК «Баришівка», він порушив правила проти воротаря ФК «Бориспіль» Курілка.

На 20-тій хвилині відзначився гравець під номером 7 ФК «Баришівка» - він не одноразово намагався пройти до Бориспільських воріт. Потім команда м. Бориспіль вела гру в пас, не даючи супернику оволодіти м’ячем.

32-та хв. гравець №9 ФК «Баришівка» неочікувано забив гол у ворота Курілка. Раз-по-раз на полі лунав свист судді – гравці порушували правила гри.

40-ва хв. Дорогань – гравець ФК «Бориспіль», відібравши м’яч у суперника, технічно обіграв його та забив гол! Потім відбулася заміна в ФК «Бориспіль» - замість Прожейка вийшов Антоненко. Перший тайм завершувався атакою ФК «Баришівка», гравець під №7 робив прохід до воріт, але Сізон – Бориспільський гравець - вибив м’яч у поле. Перший тайм завершено з рахунком 2:1 на користь ФК «Бориспіль».

Другий тайм. Друга половина матчу розпочалася з боротьби в центрі поля. Бориспільські гравці показували досить таки не погану гру.

53-тя хв. матчу Бориспільський гравець Гончар здійснив красивий удар по воротах суперника, але Баришівський голкіпер піймав м’яча. На 56-ій хв. ситуація повторювалася, але Баришівский воротар добре виконував свої обов’язки.

58-ма хв. «зірковий» час для ФК «Баришівка», адже їхній гравець вдало пробив м’яча та забив гол у ворота Бориспільців. Рахунок 2:2.

Звичайно, що Бориспільські гравці боролися, але їм на заваді стояв воротар команди суперників.

65-та хв. здавалася, що от-от буде гол: Курілко робив майстерний прохід до воріт конкурентів, але нажаль м’яч пролетів трохи вище воріт.

Схожі ситуації траплялися з гравцями ФК «Бориспіль» Гончаром і Тарасюком – м’яч також майже залітав у самісінькі ворота.

75 хв – Тарасюк виборов м’яча у суперників та забив гол! У відповідь на це ФК «Баришівка» починають жорсткий пресинг. Та їхні атаки не були увінчані успіхом, адже гравці ФК «Бориспіль» міцно обороняли свої ворота.

81 хв заміна в ФК «Бориспіль» на поле замість Яременка вийшов Гришин.

Останні хвилини матчу були дуже напруженими, гравці боролися з останніх сил. Рахунок не було змінено.

Матч завершено з рахунком 3:2. Вітаємо ФК «Бориспіль» з перемогою!

Перс-центр ФК «Бориспіль»
Пісоцька Ірина

В воскресенье состоялась игра между Борисполем и Барышевкой

В воскресенье, 16 июня, на стадионе «Прогресс» в городе Барышевка, состоялась игра между ФК «Борисполь» и ФК «Барышевка».

Матч начался в 17:00 в сопровождени жары. На 4-й минуте ФК «Борисполь» сделали первую попытку открыть счет.

ФК «Барышевка» в ответ сделала то же, но Бориспольские ворота защитил Дмитрюк, выбив мяч в поле. На 10-й минуте первое предупреждение в виде желтой карточки получил игрок ФК «Борисполь» Прожейко. Он борясь за мяч, подпрыгнул, и не увидев позади соперника ударил его ногой по голове.

Игроку ФК «Барышевка» была оказана медицинская помощь и он смог продолжать игру дальше. На этом наступление ФК «Борисполь» не завершилось - на 14-й минуте Бориспольский игрок - Тарасюк открыл счет матча! Здесь стоит отметить, что Барышевские защитники просто не справились с Бориспольскими нападающими.

18-я минута - предупреждение для игрока под номером 25 ФК «Барышевка», он нарушил правила против вратаря ФК «Борисполь» Курилко.

На 20-й минуте отличился игрок под номером 7 ФК «Барышевка» - он не раз пытался пройти к Бориспольским воротам. Затем команда г. Борисполь вела игру в пас, не давая сопернику овладеть мячом.

32-я минута, игрок № 9 ФК «Барышевка» неожиданно забил гол в ворота Курилко.

Раз за разом на поле раздавался свист судьи - игроки нарушали правила игры.

40-я минута Дорогань - игрок ФК «Борисполь», отобрав мяч у соперника, технично обыграл его и забил гол! Затем произошла замена в ФК «Борисполь» - вместо Прожейка вышел Антоненко.

Первый тайм завершался атакой ФК «Барышевка», игрок под № 7 делал проход к воротам, но Сизон, Бориспольский игрок, выбил мяч в поле.

Первый тайм завершен со счетом 2:1 в пользу ФК «Борисполь».

Второй тайм. Вторая половина матча началась с борьбы в центре поля. Бориспольские игроки показывали довольно не плохую игру.

53-я минута матча Бориспольский игрок Гончар совершил красивый удар по воротам соперника, но Барышевский голкипер поймал мяч.

На пятьдесят шестой минуте ситуация повторялась, но Баришивский вратарь хорошо выполнял свои обязанности.

58-я минута, «Звездное» время для ФК «Барышевка», ведь их игрок удачно пробил мяч и забил гол в ворота бориспольцев. Счет 2:2.

Конечно, Бориспольские игроки боролись, но им помешал вратарь соперников.

65-я минута, казалась, что вот-вот будет гол: Курилко делал искусный проход к воротам соперников, но, к сожалению мяч пролетел чуть выше ворот.

Похожие ситуации случались с игроками ФК «Борисполь» Гончаром и Тарасюком - мяч также почти залетал в самые ворота.

75 минута, Тарасюк получил мяч у соперников и забил гол! В ответ
на это ФК «Барышевка» начинают жесткий прессинг. Но их атаки не
были увенчаны успехом, ведь игроки ФК «Борисполь» прочно обороняли свои ворота.

81 минута, замена в ФК «Борисполь», на поле вместо Яременко вышел Гришин.

Последние минуты матча были очень напряженными, игроки боролись из последних сил. Счет не был изменен.

Матч завершен со счетом 3:2.