ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У наступному році в Борисполі введуть в експлуатацію будинок за програмою доступного житла

Новости в Борисполе

У наступному році в Борисполі введуть в експлуатацію будинок за програмою доступного житла У липні-вересні 2011 року в Борисполі буде введений в експлуатацію житловий будинок по вулиці Нова, 31 А, який бере участь у державній програмі щодо забезпечення населення доступним житлом.

Про це повідомив директор будівельної компанії Тіара (Бориспіль, Київська область) Ігор Кравець. За його словами, в 9-поверховому будинку буде 90 квартир. "Цегляна будівля буде мати автономну газову котельню, в квартирах встановлять потрійні склопакети та металеві вхідні двері", - говорить він.

Згідно з даними, вартість житла в будинку становить 6880 гривень за кв. м без урахування пільг за програмою доступного житла та 4,816 тисяч гривень за кв. м - з урахуванням пільг.

Також Кравець додав, що компанія на даний момент має ще три проекти з будівництва житлових будинків в Борисполі. "Один з будинків, який будується по вулиці Головатого, 71 Б, зведений до 3-го поверху, але поки будівництво не ведеться. Ми будемо намагатися продати його або перепрофілювати", - сказав він.

"Ще два майданчики - на рівні фундаменту, будівництво там також не ведеться", - уточнює Кравець.

Як повідомлялося раніше, Київська міська державна адміністрація планує в 2011 році ввести в експлуатацію шість житлових будинків (1078 квартир) за програмою Доступне житло.

Оцени новость →
Просмотров: 558
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров