ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Луцьку кандидатку в народні депутати обізвали трансвеститом

Общество

У Луцьку кандидатку в народні депутати обізвали трансвеститом У Луцьку невідомі розповсюдили листівки з наклепницькою інформацією про кандидатку в народні депутати від Європейської партії України по виборчому округу № 22 Олені Голєвої. Додали навіть відверті фото. Про це повідомляє громадська організація «Опора», яка здійснює моніторинг виборів, і фінансується за рахунок Національного демократичного інституту (США), а також структур Євросоюзу.

У листівках йдеться про те, що Голєва є трансвеститом, незважаючи на те, що у неї троє дітей. При цьому повідомляється, що кандидатка в нардепи «продає красивих дівчат багатим збоченцям».

У даних листівок є автор - депутат Луцької міської ради Рустам Дячук. Однак він всіляко відхрещується від них і навіть звернувся в прокуратуру з вимогою дізнатися, хто від його імені розповсюдив листівки.

«Вперше про це чую. Навіщо мені таке поширювати. У неї ж здається двоє чи троє дітей. Я ще трохи дружу з головою, - розповів Дячук. - Якщо це від мого імені і я цього не писав, то значить мене підставили. Можливо, це сталося тому, що у мене було з нею деяке нерозуміння. Хтось подумав, що саме я, скажімо так, зуб на неї маю або ще щось ».

Відзначимо, що раніше Голєва та Дячук мали певні конфлікти на політичному грунті, оскільки є членами однієї депутатської комісії.

трансвеститом, обізвали, народні, Луцьку, депутати, кандидатку
Оцени новость →
Просмотров: 717
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров