ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У компанії «Міжнародні Авіалінії України» задоволені рішенням ФДМУ про її продаж

Новости в Борисполе

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) вітає рішення про приватизацію державної частки в авіакомпанії.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МАУ, текст якого має "Остров".

Фонд державного майна України повідомив про намір продати свою частку акцій в авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» у розмірі 61,58%. Перед продажем державою буде проведена незалежна оцінка активів компанії відповідно до Законодавства України для продажу акцій за адекватною ринковою ціною.

Дане рішення найбільшого акціонера МАУ реалізується в рамках проекту приватизації авіакомпанії, обговорюваного акціонерами і керівництвом компанії протягом тривалого часу. Держава в особі Фонду держмайна протягом минулих 2 років заявляло про свій намір знизити свою частку акцій в авіакомпанії. Інші акціонери МАУ також активно піднімали питання про зниження державної частки в авіакомпанії з метою і залучення капіталу для підвищення ефективності роботи і конкурентоспроможності провідного національного авіаперевізника Україні. Приватизація авіакомпаній сьогодні відповідає тенденціям на світовому ринку авіаперевезень: частка держави в успішних національних перевізників знижується до мінімуму або зовсім відсутній.

«Керівництво МАУ вітає дане рішення Держави, вбачаючи в ньому можливість для нового серйозного витка в розвитку компанії та авіації України в цілому, - зазначила корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька. - Цей крок активно обговорювався впродовж кількох років, і ми впевнені, що тепер, коли рішення прийнято і приватизація відбудеться, для нашої авіакомпанії починається нова ера. Залучення приватних інвестицій дозволить бізнесу вийти на більш високий рівень - з'явиться більше можливостей для розвитку, підвищення конкурентоспроможності та ефективності, а також для зростання рівня професіоналізму персоналу. Правління МАУ буде надавати повне сприяння акціонерам у процесі подальшої приватизації компанії ».

Довідка. Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» - провідна українська авіакомпанія. Флот МАУ складається з 19 літаків «Боїнг 737-300/400/500/800». Авіакомпанія з'єднує Україну з 35-ю столицями та ключовими містами Європи, Азії, Африки та СНД, забезпечуючи також стикування з маршрутами своїх міжнародних партнерів в більш ніж 3000 інших міст світу.
Базовим аеропортом МАУ є міжнародний аеропорт Києва «Бориспіль» (КВР) та Львів (LWO). МАУ виконує понад 450 міжнародних та внутрішніх рейсів на тиждень з Києва, Львова, Одеси, Донецька, Луганська, Харкова і Сімферополя на власних літаках і в партнерстві з іншими авіакомпаніями.
Акціонери МАУ: Фонд державного майна України - 61,6%, UIAB (Австрія) - 22,5%, Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) - 9,9% і CIP (Україна) - 6%.

Оцени новость →
Просмотров: 516
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров