Саме так глядачі назвали День села, який вперше було організ" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Кийлові відбувся фольклорний фестиваль

Новости в БорисполеСаме так глядачі назвали День села, який вперше було організовано 21 травня. Окрім місцевих мешканців, до Кийлова, що на Бориспільщині, приїхали гості не лише зі столиці, райцентру і навколишніх сіл, але й з інших регіонів України і навіть з Казахстану.
Невелике мальовниче село над Дніпром, у якому трохи більше п’ятисот жителів, минулої суботи стало центром української духовності, культури і національних традицій. Сюди прибули почесні гості, народні умільці, фольклорні колективи. На виставці-ярмарку народних майстрів були широко представлені роботи художників, лялькарів, різьбярів. Усі бажаючі мали змогу придбати сувенір на згадку про прекрасне свято: писанки, м’які іграшки, вироби з бісеру, вишивки, ляльки-мотанки, взуття із натурального полотна.На початку свята виступали місцевий народний ансамбль «Дніпрові дзвони», хор «Джерела» з Головурова, кийлівські солісти. Вшанували довгожителів і багатодітні родини; вітали шановних гостей — родину Олеся Бердника: дружину Валентину Сергіївну, доньку Громовицю та племінницю Тетяну Веніамінівну. Героя України Володимира Петренка обрали Почесним мешканцем Кийлова, а сільському священику о. Максиму громада Кийлова вручила особливу подяку за духовний розвиток села.Друга частина свята була більш запальною і незабутньою. Здавалося, що концертна програма з Національного палацу «Україна» перенеслася у чарівні куточки природи села Кийлів. Свою майстерність дарував народний колектив «Колос» з Київського аграрного університету; він тільки цього року представляв нашу державу на сценах Канади, США та Англії. Незмінним ведучим і солістом протягом цілого дня був Сергій Виговський, переможець улюбленої багатьма телепередачі «Караоке на Майдані». А в любителів потанцювати була чудова нагода побувати на майстер-класі стародавніх українських народних танців, які влаштували учасники Міжнародного фестивалю «Країна мрій», троїсті музики з Борисполя «Миколин гурт».
Невеличке село Кийлів голосно заявило про себе і засвідчило, що йде шляхом духовного і культурного відродження. Прекрасне свято відбулося завдяки Володимиру Петренку, сільському голові Миколі Чую, депутату районної ради В’ячеславу Маслюку, який був головним ініціатором і організатором заходу, та за підтримки меценатів. Шкода, що керівництво Бориспільського району не знайшло часу завітати до Кийлова, щоб віддати шану мешканцям села.

Лариса Мацюк
Фото автора

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 537
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров