ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Києві пройде 4-х денний фестиваль короткометражних фільмів

События в Борисполе

У Києві пройде 4-х денний фестиваль короткометражних фільмів З 24 по 28 квітня у столиці пройде II Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів. Про це «Движение Борисполя» повідомили організатори фестивалю.

За 5 днів глядачі фестивалю побачать понад 200 фільмів з усіх континентів, які гармонійно розділили на 29 блоків.

У програмі фестивалю заплановано ряд світових і національних прем'єр, демонстрація фільмів-переможців багатьох кінофестивалів.

Нинішнє міжнародне журі фестивалю складатиметься з трьох режисерів: Андреа Мартіньйоні (Італія, голова журі) - актор, звукорежисер і знавець анімаційного кіно, Єва Перволовічі (Румунія, член журі) - режисер, яка, незважаючи на свій досить юний вік, вже може похвалитися значними досягненнями в короткометражному кіно, відео та фотомистецтві. А також Роман Бондарчук (Україна, член журі) - режисер ігрових і документальних фільмів.

Вхід майже на всі заходи фестивалю безкоштовний, виняток становлять конкурсна програма і чотири спеціальні події: «Hot Shorts», «Dark Side», «SWEET SIXTEEN» і «ЖІНОЧІ СЕКРЕТИ».

Також у рамках фестивалю пройде ряд вечірок, де в неформальній обстановці можна буде поспілкуватися з українськими і зарубіжними гостями фестивалю.

Києві, фільмів, пройде, короткометражних, Фестиваль, денний
Оцени новость →
Просмотров: 1020
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров