ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Гнідині чоловіка вбило струмом у власному підвалі

Криминал в Борисполе

У Гнідині чоловіка вбило струмом у власному підвалі У минулу п`ятницю, 17 травня, до Бориспільської міліції звернулися працівники Київської клініки швидкої допомоги «Борис». Вони повідомили, що від ураження струмом помер мешканець села Гнідин Бориспільського району. - Про це Borispol.org.ua повідомила помічник начальника Бориспільського міськвідділу по взаємодії з громадськістю та ЗМІ, Світлана Коломієць.

Правоохоронцям вдалося з'ясувати що, 32-річний мешканець цього села нехтуючи технікою власної безпеки, заліз у підвальне приміщення свого будинку, де було по коліна води, та намагався ввімкнути насос для подачі води у будинок. На привеликій жаль чоловіка вдарило електричним струмом. В результаті чого чоловік помер у відділенні столичної клініки швидкої допомоги «Борис».

Попередня причина цієї трагедії, це несправність електричної проводки у власному ж будинку.

В Гнедине мужчину убило током в собственном подвале

В прошлую пятницу, 17 мая, в Бориспольскую милицию обратились работники Киевской клиники скорой помощи «Борис».

Они сообщили, что от поражения током погиб житель села Гнедин Бориспольского района. - Об этом Borispol.org.ua сообщила помощник начальника Бориспольского горотдела по взаимодействию с общественностью и СМИ, Светлана Коломиец.

Правоохранителям удалось выяснить, что 32-летний житель этого села пренебрегая техникой собственной безопасности, залез в подвальное помещение своего дома, где было по колено воды, и пытался включить насос для подачи воды в дом. К большому сожалению мужчину ударило электрическим током. В результате чего мужчина скончался в отделении столичной клиники скорой помощи «Борис».

Предварительная причина этой трагедии, это неисправность электропроводки в собственном же доме.

підвалі, вбило, власному, чоловіка, струмом, Гнідині
Оцени новость →
Просмотров: 1299
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров