ВойтиРеклама на сайте

У Броварах визначилась найвправніша футбольна команда

Новости спорта

У Броварах визначилась найвправніша футбольна команда На честь 20-ї річниці української Незалежності на міському стадіоні «Спартак» відбувся фінальний матч Кубка Броварів з футболу.

В ньому зустрілися ФК «Вітер» і «Укртрансервіс». Сотні глядачів прийшли повболівати за улюблені команди. Варто зазначити, що турніри такого рівня не проводилися в місті вже досить давно.

Пролунав сигнал арбітра і поєдинок розпочався. З перших хвилин футболісти «Вітру» розпочинають атаки на ворота суперника. Вже на третій хвилині матчу команда має реальну можливість відкрити рахунок, але їхній гравець пробиває мимо воріт. Через кілька хвилин гостро атакує вже «Укртранссервіс». На 10-ій хвилині за небезпечну гру у ворота їхніх супротивників суддя призначає штрафний удар. Навіс - і м'яч, минаючи воротаря, опиняється за лінією воріт. 1:0 - перший гол в зустрічі і, як виявилося пізніше, не останній. Відзначився Костянтин Довгопол. Протягом наступного проміжку часу вони мають ще кілька нагод збільшити свою перевагу, але удари гравців команди були неточними.

На 19-ій хвилині підопічні Миколи Логвінова провели просто блискучу багатоходівку. Точна передача на хід нападника Ігоря Комара - той вийшов сам на сам із голкіпером і пробив точно в правий кут воріт: 1:1. За вісім хвилин до закінчення першої половини зустрічі він же продемонстрував прекрасний дриблінг просто в штрафному майданчику суперника, але скористатися з цього не зміг. Під завісу тайму «Вітер» усе ж таки зумів забити другий гол. Було порушено правила проти одного з футболістів команди, і Сергій Мельник «закрутив» м'яч і повз стінку, й повз голкіпера в ближній кут - 2:1.

У другому таймі тренери зробили спроби посилити гру своїх підопічних. Футболісти обох команд стали активнішими й почали грати гостріше. То біля одних, то біля інших воріт виникають небезпечні моменти. На 59-ій хвилині, знову після «стандарту», виникає «гольовий» момент. На добивання першим встигає нападник «Вітру» Ігор Комар. 3:1 - вагома заявка футбольного колективу на отримання почесного трофею. Здавалося б, що «Укртранссервіс» мав нарощувати зусилля, але все виходило навпаки. На 82-ій хвилині з далекої відстані знову відзначився Сергій Мельник. Усе, на що спромоглися їхні супротивники, - це відквитати один м'яч. Загальний рахунок - 4:2, і «Вітер» стає першим володарем відновленого Кубка Броварів з футболу.

На урочистій церемонії нагородження були присутні почесні гості: радник Прем'єр-міністра України Миколи Азарова, член Національного олімпійського комітету Сергій Федоренко, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Броварської міськради Дмитро Рожков, президент міської федерації футболу Олександр Ярошенко, перший заступник голови Київської обласної федерації футболу Валерій Валерко та інші. Усі вони поздоровили учасників з прекрасною грою й побажали подальших перемог та успіхів. Переможці отримали почесний Кубок. Попереду матчі другого кола чемпіонату міста.

Автор: Ігор ЛИЧ