ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Борисполі затримали виробника наркотиків

Криминал в Борисполе

У Борисполі затримали виробника наркотиків 29 березня співробітниками Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків міліції Київщини спільно з працівниками сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Бориспільського міськвідділу та «Беркут» затримано 35-річного місцевого жителя, який займався виготовленням та розповсюдженням психотропної наркотичної речовини «Первитин».

У затриманого хлопця вилучено два одноразові медичні шприци з цією речовиною близько 6,5 мл. та 150 гривень, які він отримав від продажу наркотичних речовин. Також чоловік при собі мав два ранці всередині яких знаходилися прилади та прекурсори для виготовлення в «кустарних умовах» психотропної речовини «Первитин».

Він пояснив, що за допомогою цих приладів виготовляв наркотичний засіб, який збував за ціною 70 грн. за 1 мл. Також працівниками міліції під час обшуку гаражного приміщення затриманого, виявлено та вилучено, пристрій для куріння марихуани, 7 паперових згортків з подрібненою речовиною рослинного походження загальною вагою близько 20 грамів, зі слів чоловіка це марихуана, яку він зберігав без мети збуту.

За даним фактом слідчим відділом Бориспільського міськвідділу відкрито кримінальне впровадження за статтями: 307, 309, 313 Кримінального кодексу України. Остаточну міру покарання визначить суд. Досудове слідство триває.

За інформацією: Бориспільського МВ ГУМВС України в Київській області

виробника, наркотиків, Борисполі, затримали
Оцени новость →
Просмотров: 892
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров