ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Борисполі запрацювала медична амбулаторія

Новости в Борисполе

У Борисполі запрацювала медична амбулаторія На виконання доручення голови облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка щодо покращення якості медичного обслуговування населення та зниження на 10% цін на лікарські препарати у аптеках Київщини у місті Бориспіль на відбулося відкриття медичної амбулаторії Бориспільської центральної районної лікарні та аптечного кіоску КП «Бориспільська центральна аптека № 24».

Медична амбулаторія дозволить мешканцям віддалених від лікарні району отримати якісні медичні послуги на місці. У свою чергу, це дасть змогу розвантажити поліклінічне відділення Бориспільської центральної лікарні.

Урочисто відкрили нові соціально-значимі об'єкти міський голова Анатолій Федорчук, виконуючий обов’язки головного лікаря Бориспільської центральної районної лікарні Олександр Щур та директор КП «Бориспільська центральна аптека № 24» О.Хомич.

Одним із фінансових спонсорів облаштування та відкриття медичної амбулаторії виступив голова Бориспільської міської організації Партії регіонів, секретар міської ради Борис Дармостук.

Бориспіль, медична амбулаторія
Оцени новость →
Просмотров: 1072
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров