ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У «Борисполі» за крадіжку багажу звільнили 170 вантажників

Криминал в Борисполе

У «Борисполі» за крадіжку багажу звільнили 170 вантажників За словами генерального директора аеропорту «Бориспіль», інших важелів впливу на злодіїв, окрім звільнення, немає.

«Якби хоч одну людину притягнули до
кримінальній відповідальності, це явище було б викорено надовго. Але це вже питання до правоохоронців», - сказав в інтерв'ю газеті «Сьогодні» Антон Волов.

З його слів, за останні півроку в аеропорту «Бориспіль» звільнили 170 вантажників, яких підозрювали в причетності до крадіжок.

«Ми знаємо їх схеми, але у нас немає важелів впливу на злодіїв, окрім звільнення. Камери розміщені скрізь, але будь-яку техніку можна обдурити», - відмітив гендиректор.

багажу, звільнили, за крадіжку, вантажників, Борисполі
Оцени новость →
Просмотров: 1134
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar
1
1 Спам
Шото пан Волов по-моему слегка запутался: если факт кражи не установлен в каждом конкретном случае, то за что же вы людей увольняете? А если факт установлен, то что, менты тупо дело не открывают? Шото мне верится ей-Богу... В нашей стране за мешок картошки дают пятерку легко, а тут прям забили менты=). А с какой формулировкой были уволены эти 170 человек? "По собственному"?
avatar
0
2 Спам
Скорее всего "по собственному" их и попросили удалиться. Ведь вписывая в трудовую книжку что уволен по стаье за кражу, кадровик обязан сообщить в соответствующие органы. Тем самым "зарабатывая" плохую репутацию отделу багажа. А так,как сам сотрудник не возражал и не возникал против увольнения по собственному... значит он ВОЗМОЖНО и был не "чист" на руку. ИМХО
avatar

Новости по теме

Новости партнеров